»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» - Portali ORI 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko

*
*
*
*
*
*
*
*
MOTI

PRISHTINĖ
Temp: 2°C
Lagėshtia: 84%,
Erėrat: 7km/orė
SHKUP
Temp: 4°C
Lagėshtia: 70%,
Erėrat: 5km/orė
TIRANĖ
Temp: 2°C
Lagėshtia: 10%,
Erėrat: 0km/orė

Arcade
Faqe partner
Top Mediat
Radio.
Goglat
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht:
:: Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Yesterday at 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» Mesazhi me i bukur
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Ka dashuri pa interes?
Fri Apr 12, 2013 9:16 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» C'ESHTE DASHURIA?
Fri Apr 12, 2013 9:04 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

» Shprehje , vargje te bukura per dashurine
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

» Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?!
Fri Apr 12, 2013 9:01 pm nga shaban cakolli

Me fal...
Wed Feb 17, 2010 11:39 am nga sara_ger
Me fal qe nuk mundem ta kthje dashurin ne te njejten menyr!

Komentet: 45
GJUMI DHE DASHURIA.
Sat May 16, 2009 1:24 am nga era13
JU ESHTE PRISHUR GJUMI NDONJEHER NGA DASHURIA? PER NEVOJEN E TE KENI DIKE AFER?

Komentet: 14
Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Sun May 03, 2009 4:02 am nga Trimi-hg
..........................

Komentet: 8
A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Wed Dec 09, 2009 7:19 am nga sara_ger
Edhe pse nė pamje tė parė duket njė pyetje mjaft e lehtė, realiteti e
pėrgėnjeshtron plotsisht. Dashuria ėshtė njė ndjenjė qė buron spontanisht pa e
programuar, aty pikėrisht lind dhe mėdyshja pėr tė dhėnė njė pėrgjigje tė prerė.


Por jo gjithėmonė dashuria mbizotėron logjikėn. Tė mohosh njė
ndjenjė pėr shkak tė ngjyrės, moshės ose atdheut, nuk do tė thotė se tregon
racizėm ose dashuria …

[ Mė shumė ]
Komentet: 7
A jetohet pa dashuri?
Sat Sep 12, 2009 11:52 pm nga era13
ju si mendoni?

Komentet: 39
ORA1
Top posters
ĪM_ßŲ§S
 
era13
 
Admin
 
eSSi
 
sara_ger
 
vl_girl
 
RINA
 
shaban cakolli
 
TONIII
 
erti
 
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kush ėshtė nė linjė
2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 34 mė Fri Jun 19, 2009 10:54 pm
Statistikat
Forumi ka 576 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri gjeri35

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 61285 artikuj v 871 temat
Zbulo inernetin shqiptar
KosDir.com
Oferta ime
ARGETOHUNI
PortaliForumiCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuIdentifikohuTOP Albaniachatmeebochatshkarko

  Copyright © 2008 IDEUAR Dhe Krijuar nga ORI & ERA