»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 Shprehje , vargje te bukura per dashurine

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 19  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Shprehje , vargje te bukura per dashurine   Mon May 26, 2008 8:15 pm

Eshte e vertete qe nuk dime se c'kemi, para se ta humbasim, por eshte gjithashtue vertete qe nuk dinim se cfare na mungonte para se ta kishim...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Shprehje , vargje te bukura per dashurine   Mon May 26, 2008 8:17 pm

Nje zemer te bukur per ty vizatova, me shigjeten e ngulur lumturine tregova, gjaku qe ridhte ishte dashuria.Ti je jeta ime,njeriu i endrrave te mia.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Shprehje , vargje te bukura per dashurine   Mon May 26, 2008 8:17 pm

Nuk te them Zemer por Shpirt, pasi Zemra nje dite do te pushoje kurse Shpirti do te egzistoj perjetesisht!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Shprehje , vargje te bukura per dashurine   Mon May 26, 2008 9:00 pm

Se s'dashuronim as un as ti
po dashuronte dashuria
nje dashuri ne fshehtesi
me e fshehte se vet fshehtesia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Shprehje , vargje te bukura per dashurine   Mon May 26, 2008 9:04 pm

Perse jemi si dy brigje deti, nga njeri tjetri gjithmone te ndare, naten ndertojme ne enderr nje ure, ndersa diten mbetemi te huaj si me pare...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Shprehje , vargje te bukura per dashurine   Mon May 26, 2008 9:05 pm

Dashuria nuk eshte thjesht nje ndjesi e thelle
por kuptimi i jetes dhe i egsistences se njeriut,prandaj Une Besoj ne Dashuri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Hard_Rock
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
avatar

Numri i postimeve : 169
Registration date : 26/05/2008

MesazhTitulli: Re: Shprehje , vargje te bukura per dashurine   Mon May 26, 2008 9:08 pm

DEA shkruajti:
Dashuria nuk eshte thjesht nje ndjesi e thelle
por kuptimi i jetes dhe i egsistences se njeriut,prandaj Une Besoj ne Dashuri

nuk jam fare dakord me ty dea nuk e kam perjetuar kurr dashurine e vertete dhe as besoj qe ekziston
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Shprehje , vargje te bukura per dashurine   Mon May 26, 2008 9:10 pm

c'do dite pa ty, eshte si nje dite pa diell. c'do mbremje pa ty, eshte si nje nate pa yje....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Shprehje , vargje te bukura per dashurine   Mon May 26, 2008 9:10 pm

Eshte e pamundur te mos perendon dielli, kur egziston nata!

Eshte e pamundur te jetojne njerezite gjithmon kur egziston vdekja!

Eshte e pamundur te mos dashuroj kur egziston ti !!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Shprehje , vargje te bukura per dashurine   Mon May 26, 2008 9:11 pm

hard hahhahahaha, po do ta gjesh o ylli , dashurine e vertete puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Shprehje , vargje te bukura per dashurine   Mon May 26, 2008 9:12 pm

Ti je nje deshire magjike qe cdo nje deshiron te kete, deshira ime u plotsua se te kam ty per jet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Shprehje , vargje te bukura per dashurine   Mon May 26, 2008 9:13 pm

Ti je zogu im i dashurise. Do te deshiroja me shume se gjithcka tjeter ne bote, te jem prane teje.
Kur ti je large meje, jam sikur zogu pa nje krah.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Shprehje , vargje te bukura per dashurine   Mon May 26, 2008 9:15 pm

Pa ty bota e humb kuptimin, pa ty jeta e humb drejtimin, pa ty loti im po e ujit token,pa ty dhimbja po ma can koken. Me ty nisa drejt jeten por e humba edhe vete veten per mua s`mbeti tjeter vec enderr e vjeter!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Shprehje , vargje te bukura per dashurine   Mon May 26, 2008 9:16 pm

Nese e don Bukurin, ateher mos me duaj mua, sepse ka tjer qe jan me te bukur se une. Nese e don mencurin,ateher mos me duaj mua, sepse ka tjere qe jan me te mencur se une. Nese e don pasuri, ateher mos me duaj mua,sepse ka tjer qe jan me te pasur se une. Por nese e don dashurin, ateher duam vetem mua,sepse nuk ka asnje qe te dashuron me shum se une!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Shprehje , vargje te bukura per dashurine   Mon May 26, 2008 9:16 pm

Midis endrres dhe realitetit nuk ka asnje ndryshim, sepse ti di te besh realitet gjithcka qe kam enderruar!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Shprehje , vargje te bukura per dashurine   Mon May 26, 2008 9:17 pm

Me duaj per ate qe jam ne te vertete, per momentet e mia te cmendurise per, diskutimet e mia shume serioze, me duaj
per sinqeritetin tim, per oren time, me duaj kur te provokoj, por mbi te gjitha me duaj sepse te dua edhe une!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Shprehje , vargje te bukura per dashurine   Mon May 26, 2008 9:18 pm

Mos harro: Se vetem ty te deshta ne kete bote, mos harro se per ty mbrem su ndalen lot.

Mos harro se pa ty cdo gje eshte e kote, mos harro se te dua ma shume se dje, sote.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Shprehje , vargje te bukura per dashurine   Mon May 26, 2008 9:18 pm

Jetoj si ne parajse, ne nje bote krejt tjeter, nuk di se c'bej, nuk di nga shkoj.

Gjithmon nje buzeqeshje me perkedhel krejt fytyren kur kujtoj syt e tu.

A nuk e ven re o e dashur se sa i dashuruar jam pas teje?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Shprehje , vargje te bukura per dashurine   Mon May 26, 2008 9:20 pm

Perse sonte yjet nuk shkelqejne! A thua edhe ata mungesen tende e ndjejne !

Te lutem mendo pak per mua dhe ne zemren tende ruaj pake vend per mua!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Shprehje , vargje te bukura per dashurine   Mon May 26, 2008 9:22 pm

Do te kuptosh rendesine e nje buzeqeshje vetem kur te te dhurohet nje e tille!

Dashuria eshte nje moment gezimi te thelle e ndjekur nga nje det plot me trishtim absurd!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Shprehje , vargje te bukura per dashurine   Mon May 26, 2008 9:22 pm

Dashuri! Ja nje volum ne fjale, nje oqean ne nje pike loti, nje turbullire ne nje qeshje, nje mijevjecar ne nje sekonde.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Shprehje , vargje te bukura per dashurine   Mon May 26, 2008 9:22 pm

E natyrshme ėshtė dashuria, te vjen pa e kuptuar dhe iken pa te thėnė lamtumire. Dashuria e vėrtetė ėshtė si oqeani pranė
te qėndron dhe kurrė nuk shteron, ėshtė aty pėrjetėsisht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Shprehje , vargje te bukura per dashurine   Mon May 26, 2008 9:23 pm

Nese ti nuk do te kishe emer, do te te therrisja Dashuri, dhe nese dashuria nuk do te kishte emer do ta therrisja me emrin tend.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Shprehje , vargje te bukura per dashurine   Mon May 26, 2008 9:26 pm

Qe te kepusesh nje trendafil, duhet te shpohesh nga nje gjemb. Po kush eshte ai qe nuk duron dhimbjen e gjembit para aromes se trendafilit ......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Shprehje , vargje te bukura per dashurine   Mon May 26, 2008 9:30 pm

ne zemren time ,je i ulur ti,ne zemren time ,nuk dua tjeter njeri
ti per mua je e vetmja dashuri
nuk mund te kem me nje tjeter lumturi
i lutem zotit te te kam vetem ty ,dhe dua te vdes duke menduar per ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Shprehje , vargje te bukura per dashurine   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shprehje , vargje te bukura per dashurine
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 19Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Ramiz Dėrmaku:VARGJE TĖ MBUJTURA ME ZĖRIN E LIRISĖ DHE NDĖRGJEGJEN E KOMBIT
» Telegram ngushllimi familjes Llakaj nė Tiranė
» Musa Jupolli-ĒUN JAJĒI- Vargje zemrash
» Kėze Kozeta Zylo: Dy motra shkodrane, dy lule tė bukura gjithė aromė tė Mėmėdheut tonė
» Briliana Shaova:Puthja

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: