»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuIdentifikohuTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» Mesazhi me i bukur
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Ka dashuri pa interes?
Fri Apr 12, 2013 9:16 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» C'ESHTE DASHURIA?
Fri Apr 12, 2013 9:04 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

» Shprehje , vargje te bukura per dashurine
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

» Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?!
Fri Apr 12, 2013 9:01 pm nga shaban cakolli

» Duke Menduar Per Ty...
Fri Apr 12, 2013 9:00 pm nga shaban cakolli

» Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?
Fri Apr 12, 2013 8:59 pm nga shaban cakolli

» "Te dua" me vargje
Fri Apr 12, 2013 8:59 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
March 2015
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking Digg  Social bookmarking Delicious  Social bookmarking Reddit  Social bookmarking Stumbleupon  Social bookmarking Slashdot  Social bookmarking Furl  Social bookmarking Yahoo  Social bookmarking Google  Social bookmarking Blinklist  Social bookmarking Blogmarks  Social bookmarking Technorati  

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website
Share | 
 

 Dy Fjale Zemre...!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Admin
Webmaster
Webmaster


Female
Numri i postimeve: 5685
Location: ALBANIA
Job/hobbies: qiell-lirie.sosblog.com
Registration date: 10/04/2008

MesazhTitulli: Dy Fjale Zemre...!   Sun Jun 01, 2008 12:27 am

Te gjithe ne kemi dike per zemer qe aq shume na mungon dhe kemi deshire te dijme per te....dhe te i themi dy fjale zemre t'ja kushtojme pikrisht atij/asaj qe zemra na kerkon.....qofte me nje Miremengjes,Mirdita apo Mirembrema nga ketu ku jemi ....

Forumiste te dashur,shkruani dy fjale zemre,per njeriun e zemres qofte me dy rreshta....

Ty te kam lutje te mengjesit per cdo dite te jetes sime ....
Uroi dhe deshiroi me shpirt te jesh mire me shendet .....

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forum0.net
Admin
Webmaster
Webmaster


Female
Numri i postimeve: 5685
Location: ALBANIA
Job/hobbies: qiell-lirie.sosblog.com
Registration date: 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Sun Jun 01, 2008 12:27 am

Pranverat vijne e shkojne...
Me e bukura pranvere e jetes sime je Ti...!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forum0.net
Admin
Webmaster
Webmaster


Female
Numri i postimeve: 5685
Location: ALBANIA
Job/hobbies: qiell-lirie.sosblog.com
Registration date: 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Sun Jun 01, 2008 12:28 am

Eshte dikush qe jeton me Ty dhe fjalen Tende edhe pa prezencen Tende....!
Edhe pse malli per Ty ngadale po e shkrine edhe akullin ne maje te ajzbergut!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forum0.net
Admin
Webmaster
Webmaster


Female
Numri i postimeve: 5685
Location: ALBANIA
Job/hobbies: qiell-lirie.sosblog.com
Registration date: 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Sun Jun 01, 2008 12:36 am

Kur mendoj pėr Ty...jetoj.
...sa shpesh vdes e ngjallem kur mendoj pėr Ty!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forum0.net
Admin
Webmaster
Webmaster


Female
Numri i postimeve: 5685
Location: ALBANIA
Job/hobbies: qiell-lirie.sosblog.com
Registration date: 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Sun Jun 01, 2008 12:38 am

Eh, fllad i lehte pranvere qe po ledhaton floket e mia,

te falenderoj qe po e asgjeson dhimbjen e kokes time....

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forum0.net
GREG
Boss
Boss


Numri i postimeve: 561
Registration date: 01/06/2008

MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Sun Jun 01, 2008 1:38 am

Te Dua[b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster


Female
Numri i postimeve: 6786
Location: Ne shkallet e fantazis
Humor: futja kot....
Registration date: 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Sun Jun 01, 2008 9:53 pm

me mungon buzeqeshja jote ne ditet e mija me te trishta,
madje me e keqja eshte se me mungon dhe ne ato dite qe jam e gezuar,se gezimi dhe trishtimi im je ti.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster


Female
Numri i postimeve: 5685
Location: ALBANIA
Job/hobbies: qiell-lirie.sosblog.com
Registration date: 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Thu Jun 12, 2008 10:18 pm

ti je gjeja me e bukur qe po me ndodhe ne keto dite.
je dhe mundimi i diteve te mija,se di por ndoshta eshte sepse ti trazon ditet e mija qetesin time.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forum0.net
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Tue Jun 17, 2008 1:58 pm

o admin po vetem 2 fjale ke thene mi te rafte pertoke jarebi, e jo me fillu me bi poezi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Tue Jun 17, 2008 1:58 pm

[b] TE DUA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
summerwine
anetar i/e re
anetar i/e re


Numri i postimeve: 5
Registration date: 17/06/2008

MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Tue Jun 17, 2008 5:47 pm

PER DASHURIN;NUK MUNGON NJI E? ;)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster


Female
Numri i postimeve: 6786
Location: Ne shkallet e fantazis
Humor: futja kot....
Registration date: 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Tue Jun 17, 2008 8:28 pm

per ty humba veten,
per egon time humba dashurin tende

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Fri Jun 20, 2008 9:04 pm

miau kthhhhhhhhhhhhhh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Sat Jun 21, 2008 10:26 am

vdeksha une per ty
edhe vdeksh ti per mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Sun Jul 13, 2008 9:44 pm

DEA shkruajti:
vdeksha une per ty
edhe vdeksh ti per mua


mire e ke ti o lal po spo i plas njeriu qe vdiqem ne te dy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 

Dy Fjale Zemre...!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» ::  :: -