»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 Cfare do te benit nese kuptoni qe keni dashur dike vertete pasi e keni humbur ate?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Cfare do te benit nese kuptoni qe keni dashur dike vertete pasi e keni humbur ate?   Sun Jun 01, 2008 2:27 am

Do benit gje apo jo?????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare do te benit nese kuptoni qe keni dashur dike vertete pasi e keni humbur ate?   Sun Jun 01, 2008 2:31 am

Jo asgje me teper nga c'fare kam bere.. Gjithmone mendoj pasi dicka merr funde,qe fati s'ka qene me mua,por me teper me vjen keqe per ate qe humba, se humbi dike qe s'ka per ta gjetur kurre me..
Edhe pastaj fillon rradha ... Qameti me i madh 3 die zgjat.. Very Happy :P Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare do te benit nese kuptoni qe keni dashur dike vertete pasi e keni humbur ate?   Sun Jun 01, 2008 9:51 pm

qameti me i madhe 3 dite,kurse dhimbja me e madhe nuk te leshon kurre,sepse varet ke humb,si e humkb dhe mbi te gjitha arsyeja pse e humb nje njeri.
nuk e kam kuptuar kurre dashurin per nje njeri ne mometin qe e kam humbur,sa shume e kam dashur ndoshta po,por prape mendoj se nuk ja vlen te kuptosh dashurin kur e humb,sepse ateher vetem ti pish lengun sherben

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Cfare do te benit nese kuptoni qe keni dashur dike vertete pasi e keni humbur ate?   Sun Jun 01, 2008 10:44 pm

gjithmon e vleresojme dicka kur e humbasim dhe kuptojme se ka qen me i rendesishem se c'mendonim ne fakt.por prap dhe une te cudia me e madhe 3 dite zgjat po them.te tjere njerze jan ne radhe te hyjne ne jetet tona ndoshta me te mire ndoshta me te keqinje Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Hard_Rock
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
avatar

Numri i postimeve : 169
Registration date : 26/05/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare do te benit nese kuptoni qe keni dashur dike vertete pasi e keni humbur ate?   Tue Jun 03, 2008 5:28 pm

ta ndjesh rendesine e asaj qe ke humbur per mua eshte mjaft njerezore dhe ndodhe gjithmone por kur eshte ne pyetje nje person qe e ke kuptuar qe me te vertete e ke dashur nuk jam dakord me ato tre ditet e qametit mbase edhe 3 muaj apo edhe 3 vite ai vlene te behet diqka....nuk dua te futem ne hollesira por une e kam kuptuar qe dikush vlente shume per mua pas 4 viteve por kot ishte ajo pune treni kishte ikur ateher
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Cfare do te benit nese kuptoni qe keni dashur dike vertete pasi e keni humbur ate?   Sat Jun 07, 2008 4:50 pm

edhe mund te me vinte keq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare do te benit nese kuptoni qe keni dashur dike vertete pasi e keni humbur ate?   Wed Jul 16, 2008 2:57 am

mundohem qe mos ta kuptoj dashurin kur se kam nje njeri qe dua, se nuk mund te qahet mbi qumshtin e derdhur, as mbi nje dashuri qe nuk jeton me

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forum0.net
edangel
super_vip
super_vip
avatar

Female
Numri i postimeve : 482
Age : 34
Location : Italy
Job/hobbies : Punojnese,palester, lexim.
Humor : kulmi per nje hidraulik,qe i biri mos te kuptoj nje tub.
Registration date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare do te benit nese kuptoni qe keni dashur dike vertete pasi e keni humbur ate?   Wed Jul 16, 2008 11:44 pm

Ate qe bera kur e kuptova asgje ................. qaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lezha.eu
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Cfare do te benit nese kuptoni qe keni dashur dike vertete pasi e keni humbur ate?   Wed Jul 16, 2008 11:44 pm

sigurisht qe po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare do te benit nese kuptoni qe keni dashur dike vertete pasi e keni humbur ate?   Thu Jul 17, 2008 4:24 am

do i tregoja deren hahahahah

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Cfare do te benit nese kuptoni qe keni dashur dike vertete pasi e keni humbur ate?   Thu Jul 17, 2008 3:49 pm

do ia thuja deren kokes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhulia_Di
Boss
Boss
avatar

Female
Numri i postimeve : 512
Age : 26
Location : Ne zemer te dikujt...
Job/hobbies : Matematika, volejbolli, letersia...
Humor : ...?...
Registration date : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare do te benit nese kuptoni qe keni dashur dike vertete pasi e keni humbur ate?   Thu Jul 17, 2008 10:14 pm

Do e bindja me gjithe mundesite te ktheheshte prap Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Cfare do te benit nese kuptoni qe keni dashur dike vertete pasi e keni humbur ate?   Fri Jul 18, 2008 4:32 pm

ahhhhhhhh sikur te isha une bobe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhulia_Di
Boss
Boss
avatar

Female
Numri i postimeve : 512
Age : 26
Location : Ne zemer te dikujt...
Job/hobbies : Matematika, volejbolli, letersia...
Humor : ...?...
Registration date : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare do te benit nese kuptoni qe keni dashur dike vertete pasi e keni humbur ate?   Fri Jul 18, 2008 5:01 pm

qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Cfare do te benit nese kuptoni qe keni dashur dike vertete pasi e keni humbur ate?   Fri Jul 18, 2008 5:06 pm

o ARBRI bumm bumm bumm bumm bumm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Cfare do te benit nese kuptoni qe keni dashur dike vertete pasi e keni humbur ate?   Fri Jul 18, 2008 5:29 pm

ca ke mer ???????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare do te benit nese kuptoni qe keni dashur dike vertete pasi e keni humbur ate?   Sun Jul 20, 2008 11:53 pm

do pi pak uthull te me kaloj, se ca dreqi mund te beje???

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Cfare do te benit nese kuptoni qe keni dashur dike vertete pasi e keni humbur ate?   Mon Jul 21, 2008 12:11 am

era me mire pi ilac miu qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare do te benit nese kuptoni qe keni dashur dike vertete pasi e keni humbur ate?   Mon Jul 21, 2008 12:36 am

jo se eshte vap mondo, ka rezik se bene reaksion, me mire uthull hahahah

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare do te benit nese kuptoni qe keni dashur dike vertete pasi e keni humbur ate?   Tue Oct 13, 2009 12:03 am

eshte e trishtueshme te kuptosh qe do dike vetem atehere kur e ke humbur...nese do me ndodhte 1 gje e tille nuk e di cfare do beja...por e di qe neqofte se do ekzistonte nje shans sa do i vogel per ta kthyer pas ,do beja gjithcka per ta pasur ate ..dhe dashurine e tij ...ehhh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare do te benit nese kuptoni qe keni dashur dike vertete pasi e keni humbur ate?   Tue Oct 13, 2009 6:33 pm

nuk guxoj te paramendoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare do te benit nese kuptoni qe keni dashur dike vertete pasi e keni humbur ate?   Tue Oct 13, 2009 8:59 pm

do qeshja ......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare do te benit nese kuptoni qe keni dashur dike vertete pasi e keni humbur ate?   Tue Oct 13, 2009 11:26 pm

do ndjesha shum keq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfare do te benit nese kuptoni qe keni dashur dike vertete pasi e keni humbur ate?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare do te benit nese kuptoni qe keni dashur dike vertete pasi e keni humbur ate?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Enver Bytyēi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit
» Veēoritė e Skėnderbeut, qė nuk i keni njohur mė parė
» Ē'ndodh me profilet ne Facebook pasi te keni vdekur?
» Sejdi Berisha:Kujtimi pėr mėsuesin tim, pėr ėndrrėn e shkrimit...!
» Pėrkujtim:Nėntė vjet pa vėllain e dashur Mehmet Ahmetaj

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: