»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 20 fakte qe ai ka nje tjeter

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: 20 fakte qe ai ka nje tjeter   Thu Jul 03, 2008 11:17 pm

1- Ai nuk ju fton asnjėherė tė darkoni nė lagjen e tij. Nė fillimet e lidhjes ai mund tė duket zemėrgjerė, por me kalimin e kohės do fillojė tė sillet sikur ka dyshime. Nė tė vėrtete ky person nuk dėshiron qė tė tjerėt ta shohin me ju.
2- I dashuri juaj preferon tė vijė atje ku jeni ju dhe jo e kundėrta. Mbase nuk do qė tė tjerėt ta dinė qė ju shoqėroheni bashkė.
3- Ai ju fton papritur tė flini bashkė. Kjo mund tė ndodhė pasi partnerja e tij mund tė jetė jashtė qytetit dhe ai nuk do qė pėr njė arsye tė humbasė rastin.
4- Disa nga komplimentet qė ai ju drejton juve duken si klishe dhe tė memorizuara. Nėse ai duke ecur aktron me shprehje tė tilla, ky fakt mund tė tregojė se ai e bėn edhe nė realitet kėtė lojė.
5- Shpesh herė nė fundjavė i dashuri juaj shkon pėr punė biznesi. Si mund tė ndodhė gjithmonė e njėjta gjė? Mbase ai ka njė jetė tjetėr jashtė marrėdhėnies tuaj.
6- Kur ai ju thotė se ėshtė jashtė pėr punė dhe nė kthim nuk ju tregon detaje apo emrin e hotelit ku ka qėndruar, mbase po ju gėnjen. Mund tė ndodhė qė personi juaj special tė mos ketė pasur punė por ...
7- Ju vini re se i dashuri juaj preferon mė tepėr t’iu ēojė sms, sesa t’iu telefonojė. Mbase nė dhomėn tjetėr ėshtė partnerja e tij.
8- Shpesh kur ai ju telefonon juve flet shumė ngadalė, bėn telefonata tė shkurtra, qė ndėrpriten menjėherė. Mbase dikush tjetėr i shfaqet pėrpara!
9- Nė disa raste ju mund tė gjeni nė telefonin e tij disa mesazhe tė dyshimta apo numra tė panjohur, pėr tė cilat ai gjen disa justifikime qesharake. Mbase pas takimit me ju, ai mund tė fikė telefonin sepse mund tė kėtė njė tjetėr takim, me njė partner tė ngjashėm ju.
10- I dashuri juaj nuk vjen tek ju nė fundjavė apo nė raste festash, duke ju thėnė se ka probleme apo ėshtė i sėmurė.
11- Ndodh shpesh qė ai tė qėndrojė nė punė deri vonė. Sa e besueshme ėshtė kjo?
12- Ky person ėshtė gjithmonė konfuz dhe i paqartė rreth detajeve tė lidhjeve tė kaluara. Mbase ajo tani ėshtė partnerja e tij.
13- I dashuri juaj i ri pėrsėrit tė njėjtėn histori, por me detaje tė ndryshme, sepse ka harruar se ēfarė ju ka thėnė.
14- Kur ėshtė me ju, ai ēohet pėr tė bėrė njė telefonatė pak mė tutje me pretekstin se ėshtė ēėshtje biznesi apo ka shkėputje linja.
15- Kur ai ose ajo nė praninė tuaj nuk dėshirojnė tė kryejnė apo tė pranojnė disa telefonata. Pyeteni pse?
16- Mund tė ndodhė qė ju tė shkėmbeni bashkė email-e, dhe pėr njė moment dilni offline, ndėrsa ai vazhdon edhe pėr disa ore tė qėndrojė online.
17- I dashuri apo e dashura juaj nuk e lė asnjėherė celularin nė vende tė dukshme apo me melodi. Kjo ngjall dyshime!
18- Nė disa raste apo takime nė njė ambient ku gjenden tė njohur tė tij, ai nuk ndihet rehat dhe fytyra e tij tregon shqetėsim.
19- Ju mund ta takoni atė nė njė grup shoqėror qė juve ju duket i papėrshtatshėm. Sigurisht qė shoqėria vepron mbi individin.
20- Ju mėsoni se ai vazhdon tė flasė me ish-in e tij. Statistikat tregojnė se nėse ai ka folur me tė, do vazhdojė ta bėjė kėtė gjė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forum0.net
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: 20 fakte qe ai ka nje tjeter   Mon Jul 07, 2008 7:51 pm

:P :P :P :P :P Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: 20 fakte qe ai ka nje tjeter   Wed Jul 09, 2008 12:10 am

humor humor humor se tani qe e lexova me vemendje une.....uuuuuuu do beje kasapan tani vras vras
qesh qesh

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forum0.net
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: 20 fakte qe ai ka nje tjeter   Wed Jul 09, 2008 12:12 am

repiste repiste repiste me ate mendje qe ke,tie ben me te vertet bumm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: 20 fakte qe ai ka nje tjeter   Wed Jul 09, 2008 12:20 am

vras kur e meritojne disa e meritojne shett shett qesh

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forum0.net
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: 20 fakte qe ai ka nje tjeter   Sun Jul 13, 2008 3:07 pm

po pra po te drejte ke repiste repiste repiste repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: 20 fakte qe ai ka nje tjeter   Sun Jul 13, 2008 9:35 pm

car boni mer, se na cau hunet tymi i plumave e predhave
a keni mor leje per ato arme se jeni si kalamojt ju
sdini me e perdor
do iu prishen ne dore qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: 20 fakte qe ai ka nje tjeter   Wed Jul 16, 2008 2:36 am

arbri ketu vetem arme ka, ika une se mos me merr ndonje plumb qore

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forum0.net
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: 20 fakte qe ai ka nje tjeter   Thu Jul 17, 2008 4:47 am

o oro cme duhen mua mi 20 fakte, une me 0.5 fakte e thyj ne mes ja shkrmoq dhomet si me qene inerte per ndertim, le nom po rri urt

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: 20 fakte qe ai ka nje tjeter   Thu Jul 17, 2008 3:46 pm

qyqja kjo era nuk o mire keto kohe vdeksha perzotin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: 20 fakte qe ai ka nje tjeter   Mon Jul 21, 2008 12:58 am

pse mo???duhet te pres 10000 pika une qe ta thyej ne mes???pffff sa kot ju

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: 20 fakte qe ai ka nje tjeter   Mon Jul 21, 2008 8:42 pm

era lum si ai qe te ka ty yllo shett shett shett
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: 20 fakte qe ai ka nje tjeter   Mon Jul 21, 2008 11:05 pm

MONDI shkruajti:
era lum si ai qe te ka ty yllo shett shett shett


qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: 20 fakte qe ai ka nje tjeter   Fri Jul 25, 2008 5:19 am

humor humor mondo e di vete ai qe me ka, po deshe hajde pyete plako, qe te te shuaj kureshtjen qesh

arbri mos u shtri mer , se zgjove komshijen

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: 20 fakte qe ai ka nje tjeter   Fri Jul 25, 2008 5:03 pm

era ne radhe te pare ka edhe menyra te tjera qe ti tregosh mondit se kush je qesh dhe ne rradhe te dyte komshija ate do se i ka shku menja keq per .... fare kosi se skishte kos me kanoce ke dyqoni posht shpise edhe kjo si zgjidhje bleu qumesht edhe me kerkoi mua pak fare qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: 20 fakte qe ai ka nje tjeter   Wed Aug 13, 2008 9:38 am

era13 shkruajti:
humor humor mondo e di vete ai qe me ka, po deshe hajde pyete plako, qe te te shuaj kureshtjen qesh

arbri mos u shtri mer , se zgjove komshijen


era npo bejme nje prove bashke sepse nuk eshte nevoja te pyes ate keshtu mendoje se eshte me emire edhe nxjerr konkluzionin e duhur he si thua?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: 20 fakte qe ai ka nje tjeter   Wed Aug 13, 2008 9:51 am

e cme duhen 20 fakte mua???? me mjafton 1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: 20 fakte qe ai ka nje tjeter   Wed Aug 13, 2008 9:52 am

O mondo kujdes mer se i ke bere te gjithe temat si chi-chat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: 20 fakte qe ai ka nje tjeter   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
20 fakte qe ai ka nje tjeter
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Faik Konica: Nuk jam unė - Nga Aurel Plasari

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: