»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 Sa e lehtė dhe sa e vėshtirė ėshtė tė thuash fjalėn "TĖ DUA"?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Sa e lehtė dhe sa e vėshtirė ėshtė tė thuash fjalėn "TĖ DUA"?   Fri Jul 18, 2008 11:43 pm

Per ju sa e veshtire eshte ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forum0.net
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Sa e lehtė dhe sa e vėshtirė ėshtė tė thuash fjalėn "TĖ DUA"?   Sat Jul 19, 2008 12:00 am

varet se kujt ia them
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Sa e lehtė dhe sa e vėshtirė ėshtė tė thuash fjalėn "TĖ DUA"?   Sat Jul 19, 2008 12:04 am

Mė the I LOVE YOU mu duk fjal pa kuptim,
Mė the TI AMO mu duk mashtirm,
Mė the ICH LIEBE DICH syt mi qorove
Mė the TĖ DUA zemrėn magėzove!


varet nga personi ose nga ndjenja qe ndjen per te,personalisht e kam pak te veshtire ta theme fjalen te dua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Sa e lehtė dhe sa e vėshtirė ėshtė tė thuash fjalėn "TĖ DUA"?   Sat Jul 19, 2008 12:05 am

vras normale per nje kaqol si puna jote qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
edangel
super_vip
super_vip
avatar

Female
Numri i postimeve : 482
Age : 34
Location : Italy
Job/hobbies : Punojnese,palester, lexim.
Humor : kulmi per nje hidraulik,qe i biri mos te kuptoj nje tub.
Registration date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: Sa e lehtė dhe sa e vėshtirė ėshtė tė thuash fjalėn "TĖ DUA"?   Sat Jul 19, 2008 12:08 am

Ne kete rast duhet te bashkangjitem me mendimin e mondit.Eshte shume e lehte te thuash TE DUA por nuk eshte aq e lehte ta tregosh.
FJALET I MER ERA VEPRAT MBETEN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lezha.eu
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Sa e lehtė dhe sa e vėshtirė ėshtė tė thuash fjalėn "TĖ DUA"?   Sat Jul 19, 2008 12:08 am

ej o teneqe cfare ke mer se po ma heq trurin sonte shett shett shett shett
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Sa e lehtė dhe sa e vėshtirė ėshtė tė thuash fjalėn "TĖ DUA"?   Sat Jul 19, 2008 12:09 am

hahahahahahaha hic mer
a do nei birre mer?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhulia_Di
Boss
Boss
avatar

Female
Numri i postimeve : 512
Age : 26
Location : Ne zemer te dikujt...
Job/hobbies : Matematika, volejbolli, letersia...
Humor : ...?...
Registration date : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sa e lehtė dhe sa e vėshtirė ėshtė tė thuash fjalėn "TĖ DUA"?   Sat Jul 19, 2008 11:19 am

Per ta thene... aspak te veshtire kurse per ta provuar ose tja vertetosh pak a shume varet nga situata...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Sa e lehtė dhe sa e vėshtirė ėshtė tė thuash fjalėn "TĖ DUA"?   Sat Jul 19, 2008 11:24 am

ke shume te drejte moj xhulia puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Sa e lehtė dhe sa e vėshtirė ėshtė tė thuash fjalėn "TĖ DUA"?   Sun Jul 20, 2008 11:51 pm

ne jeten time kam thene vetem njehere te dua, (dashuris me te madhe dhe dhimbjes me te madhe times), mendoj se nuk e meritonte, gjithesesi edhe pse dashuria nuk varet nga fjalet ose nga te thenit "te dua" une e kam shume te veshire ta them, dhe aq me teper e para( eshte idiotesi por e vertet), kur them nje fjale te tille per mua ka rendesi(dhe ta them dhe ta degjoj), keshtu qe mendohem mire kur e them.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Sa e lehtė dhe sa e vėshtirė ėshtė tė thuash fjalėn "TĖ DUA"?   Thu Jul 24, 2008 11:34 am

per mendimin tim fjala te dua duhet te thuhet vetem atehere kur e thua me zemer dhe jo kur e thua me syte nga interesi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Sa e lehtė dhe sa e vėshtirė ėshtė tė thuash fjalėn "TĖ DUA"?   Thu Jul 24, 2008 1:17 pm

te dua ............. se kam thene ndonjehere Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Sa e lehtė dhe sa e vėshtirė ėshtė tė thuash fjalėn "TĖ DUA"?   Thu Jul 24, 2008 3:51 pm

iiiiiiiiiiiii ska turp, goca duhet te ishte martu tashi
po e di un, fajin e kemi ne qe ste prezantojme komshiun
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Sa e lehtė dhe sa e vėshtirė ėshtė tė thuash fjalėn "TĖ DUA"?   Thu Jul 24, 2008 7:15 pm

arbri me je bere si fallxhore mer shett shett shett
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Sa e lehtė dhe sa e vėshtirė ėshtė tė thuash fjalėn "TĖ DUA"?   Fri Jul 25, 2008 5:09 am

DEA shkruajti:
te dua ............. se kam thene ndonjehere Rolling Eyes


dhe une rrush asnjeher nuk e kam thene, boooooo (1 here vetem se harrova)dhe pishem jam bo po hajd mo.humor
dhe pse mundohem ta them, se them dot, do kem ndonje problem une se nuk ka mundesi qesh

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Sa e lehtė dhe sa e vėshtirė ėshtė tė thuash fjalėn "TĖ DUA"?   Fri Jul 25, 2008 4:37 pm

shi si bo kjo era, si e nershme, po vetem mua ma ke thene 4 here moj gabele
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Sa e lehtė dhe sa e vėshtirė ėshtė tė thuash fjalėn "TĖ DUA"?   Sun Jul 27, 2008 11:06 am

arbri lere mer se keto e kane me te lehte te thone te dua se mos me te thene nuk te dua qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Sa e lehtė dhe sa e vėshtirė ėshtė tė thuash fjalėn "TĖ DUA"?   Sun Jul 27, 2008 3:21 pm

po me pra mo se keto i thone te dua portofolit te cunit e jo cunit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Sa e lehtė dhe sa e vėshtirė ėshtė tė thuash fjalėn "TĖ DUA"?   Sun Jul 27, 2008 3:22 pm

arbri harrove re edhe makines
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Sa e lehtė dhe sa e vėshtirė ėshtė tė thuash fjalėn "TĖ DUA"?   Sun Jul 27, 2008 3:23 pm

po pra, po me perpara duan portofolin keto, se portofoli e ble makinen qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Sa e lehtė dhe sa e vėshtirė ėshtė tė thuash fjalėn "TĖ DUA"?   Sun Jul 27, 2008 3:24 pm

po mer si persh babi ima ka dy dashnore une asnje se nuk kam lake une ndaje qaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Sa e lehtė dhe sa e vėshtirė ėshtė tė thuash fjalėn "TĖ DUA"?   Sun Jul 27, 2008 3:25 pm

po hajde mer se ti transferoj un se kam bo nja 2 rruge italie me te bardhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Sa e lehtė dhe sa e vėshtirė ėshtė tė thuash fjalėn "TĖ DUA"?   Wed Aug 13, 2008 9:32 am

nuk e di se sa eshte sepse nuk e kam thene asnjehere mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Sa e lehtė dhe sa e vėshtirė ėshtė tė thuash fjalėn "TĖ DUA"?   Wed Aug 13, 2008 9:56 am

o te ronte pertoke ty ishalla, vajte 23 vjec edhe si nuk i ke thene asnjeres mer?????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Sa e lehtė dhe sa e vėshtirė ėshtė tė thuash fjalėn "TĖ DUA"?   Wed Aug 13, 2008 10:02 am

ca me bere mer nuk ma japin qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sa e lehtė dhe sa e vėshtirė ėshtė tė thuash fjalėn "TĖ DUA"?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sa e lehtė dhe sa e vėshtirė ėshtė tė thuash fjalėn "TĖ DUA"?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» AGIM GASHI - KUR BYTHA JEPET LEHTĖ !
» Naile Zhupani: "KOSOVES" - poezi nga Arshi Pipa
» Kujtim Mateli: Dėshnica e Pėrmetit, e pėrjetėsuar nė histori dhe fjalė
» Adelina Dardha: Poezi " E ėmbla ime nėnė" Gezuar nėnė diten e lindjes sot me 14 Shkurt. Me mall tė puth.
» Shaban Cakolli:Aksion humanitar i "Im- Zeichen- der-Liebe" dhe "Dibranit-transport" pėr invalidėt e luftės sė Kosovės

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: