»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 PSE TRADHETOJME?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: PSE TRADHETOJME?   Fri Jul 18, 2008 11:50 pm

PSE DHE KUR DASHUROJME TRADHETOJME?
KUSH TRADHETON ME SHUME E ME SHPESH NE NJE HISTORI DASHURIE ,FEMRAT APO MESHKUJT??
A MUND TE FALIM NJE TRADHETI?
E SHKATERON NJE TRADHETI(EDHE KUR E FALIM)NJE DASHURI,SA SHENJA LE AJO TEK NE??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forum0.net
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: PSE TRADHETOJME?   Fri Jul 18, 2008 11:52 pm

Me premtime mos me mashtro
eja te une nese me do
te dua shume dhe po te pres
ne preherin tend dua te vdes


Nuk munde te jap dot nje pyeteje kokrrekte sepse nuk kam trralletuar asnjehere gjate nje lidhje por mendoje nqs ne nje lidhje ndermjet dy personash ka trrallti ajo lidhje eshet e pavlere edhe jo korrekte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: PSE TRADHETOJME?   Fri Jul 18, 2008 11:59 pm

kot per sport
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
edangel
super_vip
super_vip
avatar

Female
Numri i postimeve : 482
Age : 34
Location : Italy
Job/hobbies : Punojnese,palester, lexim.
Humor : kulmi per nje hidraulik,qe i biri mos te kuptoj nje tub.
Registration date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: PSE TRADHETOJME?   Sat Jul 19, 2008 12:02 am

Kur jam e dashuruar trasformohem ne nje geishe keshtuqe nuk nuk tradhtoj,perkundrazi nuk i shikoj fare meshkujt ne rruge apo kudo qe jam.
Nuk ndahem me fajet kush me shume e kush me pak se tashme edhe koherat kane ndryshuar por une kam nje teori mbi tradhetine.95% e fajit ne tradheti eshte e femres sepse eshte femra qe ka thiken nga ana e dorezes,eshte femra qe vendos nese nje burre do e tradhtoje gruan e tij apo jo,meshkujt kane kusurin e fajit pastaj se jane ata qe duhet te vendosin ne duan te tradhtojne apo jo.Nuk e kam provuar te me rrefehet nje tradheti por nuk do e falja per asgje ne bote sepse une jam korekte me ty keshtuqe ti duhet te jesh korekt me mua.
Shenjat qe le tradhetia ja shume por me kryesorja eshte qe humbet besimi tek partneri qe ka tradhetuar dhe nuk eshte bukur te jetosh me mendimin se partneri do me tradhetoje prape.

UNE E MENDOJ KESHTU
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lezha.eu
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: PSE TRADHETOJME?   Sat Jul 19, 2008 12:08 am

sa per pyetjen qe kush tradheton me shume ajo varet dhe nuk eshte e ndare me thike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhulia_Di
Boss
Boss
avatar

Female
Numri i postimeve : 512
Age : 26
Location : Ne zemer te dikujt...
Job/hobbies : Matematika, volejbolli, letersia...
Humor : ...?...
Registration date : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: PSE TRADHETOJME?   Sat Jul 19, 2008 11:28 am

Une per veten time nese tradhetoj do te thote se sjam ndjere mire me personin per krah...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: PSE TRADHETOJME?   Sat Jul 19, 2008 11:30 am

trralltojme per eksperienca te reja repiste repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhulia_Di
Boss
Boss
avatar

Female
Numri i postimeve : 512
Age : 26
Location : Ne zemer te dikujt...
Job/hobbies : Matematika, volejbolli, letersia...
Humor : ...?...
Registration date : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: PSE TRADHETOJME?   Sat Jul 19, 2008 11:31 am

qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: PSE TRADHETOJME?   Sat Jul 19, 2008 11:32 am

o admin si tradhtojme kur dashurojme???? hahahahaha
Une jo njer..
Tradhtojne me shpesh meshkujt do te thoja.. :( :(
Femrat mund te falin nje tradhti, meshkujt se besoj..
N.q.s. tradhton ne dashuri atere je kurve n.q.s. je femer dhe kurvar n.qs.je mashkull.. ;) :) Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: PSE TRADHETOJME?   Sat Jul 19, 2008 2:50 pm

o modelo avash mer gazep me fjalorin shett
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: PSE TRADHETOJME?   Sat Jul 19, 2008 11:24 pm

TOP_MODEL shkruajti:
o admin si tradhtojme kur dashurojme???? hahahahaha
Une jo njer..
Tradhtojne me shpesh meshkujt do te thoja.. :( :(
Femrat mund te falin nje tradhti, meshkujt se besoj..
N.q.s. tradhton ne dashuri atere je kurve n.q.s. je femer dhe kurvar n.qs.je mashkull.. ;) :) Very Happysa do te doja te gjeja nje burre me principe si ti, qe beson ne dashuri. Ekziston thua ti??? repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forum0.net
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: PSE TRADHETOJME?   Sat Jul 19, 2008 11:30 pm

Me principe si une???? Joooooooo hiqe nga mendja... Jam i vecante..
Kurvar i klasit te pare.. hahahahahahahahaha
si te dukem tani? :P :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: PSE TRADHETOJME?   Sat Jul 19, 2008 11:32 pm

humor humor humor humor se per pak me genjeve qesh shett

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forum0.net
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: PSE TRADHETOJME?   Sat Jul 19, 2008 11:33 pm

hahahahahahahahahahaha sa seksi qe behesh kur nxehesh. ;) ;)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: PSE TRADHETOJME?   Sat Jul 19, 2008 11:37 pm

me shkon ngjyra e kuqe e di qesh

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forum0.net
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: PSE TRADHETOJME?   Sat Jul 19, 2008 11:46 pm

qyqja qyqja u prishen keto ketej
ika un qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: PSE TRADHETOJME?   Sun Jul 20, 2008 4:49 pm

ndioshta me parnerin qe kemi ne krahe nuk ndjehemi mire dhe trralletoje kjo mendoje se eshte nje nga shkaqet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: PSE TRADHETOJME?   Sun Jul 20, 2008 4:51 pm

shett pse mer kur nuk ndihesh mire me partnerin/en duhet te tradhetosh? nje zgjidhje do te ishte te ndaheshe dhe te beje cte doje me vone.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: PSE TRADHETOJME?   Sun Jul 20, 2008 5:05 pm

qesh qesh qesh qesh kush po flet shett shett shett
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: PSE TRADHETOJME?   Sun Jul 20, 2008 5:15 pm

boll mer se na qite bojen qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: PSE TRADHETOJME?   Sun Jul 20, 2008 11:24 pm

pse tradhetojme????jane shume shkaqe qe e cone nje cift ne tradheti.
- fundi i nje dashurie me patnerin ekzistues, dhe ajo dashuri qe te mungon e gjen te nje tjeter.
-nga kureshtja, per dicka te re
- ka shume njerez qe tradhetojne , kot, per te provuar shume eksperienca te reja
- ka njerez qe nuk dine te rine te lidhur me nje patner, ata se lidhin dashurin me seksin, por i shikojne te ndara, gje qe bene qe ata te tradhetojne per eksperienc seksuale dhe pse dashurojne patnerin.
-shume here thuhet qe gjella vetem me fasule(ose vetem me aragosta, e njejta) te merzit, dhe tradhetia shikohet si nje variacion.
-dhe tradhetojme kur jemi te dehur, se nuk e lidhim trurin me veprimet tona.

personalisht nuk ka, tradhetuar kurre(jo deri tani te pakten se ne jete kurre mos thuaj kurre), dhe per mendimin tim tradhetia eshte gjeja me lenduese ne nje marredhenie, une personalisht nuk do e falja dot, eshte lenduese dhe poshteruese per mua.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: PSE TRADHETOJME?   Sun Jul 20, 2008 11:28 pm

personalisht nuk ka, tradhetuar kurre(jo deri tani te pakten se ne jete kurre mos thuaj kurre),

jo moj jo ti... me vertet ?? qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: PSE TRADHETOJME?   Sun Jul 20, 2008 11:32 pm

jo ore ishte barsoleta e muajt kjo, te pelqeu?? hahahaahahahah

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: PSE TRADHETOJME?   Sun Jul 20, 2008 11:36 pm

Barcoleta te cuditshme paske e dashur.. Te beke te qash.. qaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: PSE TRADHETOJME?   Sun Jul 20, 2008 11:37 pm

keshtu eshte jeta amore, here qeshim here qajme, mos u merzit

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: PSE TRADHETOJME?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
PSE TRADHETOJME?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: