»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» Mesazhi me i bukur
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Ka dashuri pa interes?
Fri Apr 12, 2013 9:16 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» C'ESHTE DASHURIA?
Fri Apr 12, 2013 9:04 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

» Shprehje , vargje te bukura per dashurine
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

» Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?!
Fri Apr 12, 2013 9:01 pm nga shaban cakolli

» Duke Menduar Per Ty...
Fri Apr 12, 2013 9:00 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
May 2016
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking Digg  Social bookmarking Delicious  Social bookmarking Reddit  Social bookmarking Stumbleupon  Social bookmarking Slashdot  Social bookmarking Furl  Social bookmarking Yahoo  Social bookmarking Google  Social bookmarking Blinklist  Social bookmarking Blogmarks  Social bookmarking Technorati  

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 C'eshte seksi?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Webmaster
Webmaster


Female
Numri i postimeve : 5687
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: C'eshte seksi?   Tue Jul 22, 2008 10:56 pm

C'eshte seksi per ju, nje loje apo nje kenaqesi ndijore??
si e percaktoni seksin?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forum0.net
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: C'eshte seksi?   Wed Jul 23, 2008 3:24 pm

Seksi eshte nje pike meteori qe bie nga poshte lart dhe nuk perputhet me stabilitetin konciz qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster


Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte seksi?   Wed Jul 23, 2008 9:09 pm

seksi lidhja e dy njerezve ne intimitetin me magjik te imagjinueshem

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: C'eshte seksi?   Wed Jul 23, 2008 11:25 pm

jo mi se disa here eshte i paimagjinueshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: C'eshte seksi?   Wed Jul 23, 2008 11:26 pm

seksi pune fizike mes dy personave
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: C'eshte seksi?   Wed Jul 23, 2008 11:28 pm

posiiiiiiiiiiiiiiiiii , ka dhe ne pune fizike ne grup mo repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster


Female
Numri i postimeve : 5687
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte seksi?   Wed Jul 23, 2008 11:37 pm

dea rrofsh se nuk merr vesh ai nga gjella me presh, si kap mire ca gjera qesh

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forum0.net
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte seksi?   Wed Jul 23, 2008 11:38 pm

E dha mendimin e vet kjo ekspertja... hihihihihihihihiih
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: C'eshte seksi?   Thu Jul 24, 2008 11:39 am

Admin shkruajti:
dea rrofsh se nuk merr vesh ai nga gjella me presh, si kap mire ca gjera qesh


ti moj shefe po tregon dita dites qe je shume e afte ne kete pune
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: C'eshte seksi?   Thu Jul 24, 2008 11:40 am

ne mirembajtjen e forumit e kisha llafin moj qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: C'eshte seksi?   Thu Jul 24, 2008 11:24 pm

shyqyr ti siper qe e sqarove kete muhabet repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: C'eshte seksi?   Fri Jul 25, 2008 5:00 pm

po smund ta leja ne pikepyetje se fillojne e te shajne keto
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: C'eshte seksi?   Sun Jul 27, 2008 11:18 am

arbri sa e din ajo yyyyyyyyyyyy as ne enderr nuk i ke pare ti eshte shume eksperte ne te tilla pune repiste repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: C'eshte seksi?   Sun Jul 27, 2008 3:15 pm

nei gru si shefja morsh ti mondo se e merito
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: C'eshte seksi?   Tue Aug 05, 2008 8:18 pm

arbri te lumt goja :lol!: ashtu theme edhe une te marr nja grua si shefja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: C'eshte seksi?   Fri Aug 08, 2008 3:09 pm

hajde per hajer ishalla, se e ke te nevojshme ti keto gjera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
daniela
vip
vip


Numri i postimeve : 241
Registration date : 10/08/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte seksi?   Sun Aug 10, 2008 2:59 pm

pune fizike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: C'eshte seksi?   Sun Aug 10, 2008 5:12 pm

pune part-time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: C'eshte seksi?   Sun Aug 10, 2008 5:17 pm

sa ja dine ju sexit mer mjere une qe nuk marre vesh nga keto gjera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: C'eshte seksi?   Sun Aug 10, 2008 5:29 pm

bumm bumm bumm
po nuk dite edhe ti qe te gjithe kalamojt e lagjes i ke cunat e gocat e tuja, vaj medet un me danielen qe jena akoma fillestare repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: C'eshte seksi?   Today at 11:20 am

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
C'eshte seksi?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Foto nga Floresita Bossi:PARAJA NUK ESHTE GJITHCKA,,,,POR CFARE ESHTE MIQTE E MI???
» Gonxhe Bojaxhiu-Nėna Tereze:JETOJE JETEN...
» Migjeni: Kafshatė qė s'kapėrdihet asht or vlla mjerimi
» Ēka ėshtė Filozofia
» Dritan Ylli: Ėshtė koha tė punojmė pėr Shqipėrinė evropiane, zoti Klosi!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» ::  :: -
Kėrce tek: