»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
April 2018
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 Poezi zemre

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi zemre   Wed Jul 22, 2009 12:47 am

me ler te shkoj pa genjeshtra
puthja e fundit le te na mashtroj
leri kujtimet ti marr vjeshta
leri qe heshtja ti largoj

me ler te iki larg prej teje
syt te ndahen pa fund
edhe nje here shikimin ktheje
pastaj mos me kerko askund

me ler te varrosem ne vend tjeter
vdekur ose gjall te jem
mendome si nje histori e vjeter
dhe te 2 ne gjum te fleme

ti me njeh e di c far kam
e di ku fshihem sa her qaj
por s dua veten ta genjej
dhe as ti te ndihesh ne faj

po shkoj ngadale pa te urryer
per asgje ste mbaj meri
ti me dhe nje mesim te vyer
ndaj un skthehem me tek ti

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi zemre   Wed Jul 22, 2009 12:50 am

AN DY ZEMRA QE SHUME DUHEN

JAN DY ZJARRE QE SPO SHUHEN

JAN DY SHPIRTRA QE S'HARROHEN

EDHE NESE KURR S TAKOHEN

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi zemre   Wed Jul 22, 2009 12:51 am

Te pyes, ku po shkojm,
me thua, s'e di,
me pyet, pse jetojm,
pergjegjien s'e di.

Te dua, te them ,
Te dua a e di,
te puthi ne buz,
me puth dhe ti.

E pastaj, heshtje, qetesi,
dy zemra degjohen,
here une here ti,
Te dua, degjohet perseri.

Te pyes, pse jeton,
me thua, per ty,
me pyet c'fare do,
te them... TE DUA vetem ty.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi zemre   Wed Jul 22, 2009 12:51 am

jam nje fragment i kohes tende
qe smu kushtua kurre mua

jam nje nder ato gjera
qe me perbuzje thua si dua

jam yll i zjarrte e i bukur
qe ne qiellin tend s'ekziston

jam nje ender e jotja
qe akoma pa filluar mbaron

jam fjala e pathene nga ti
jam perralle, kenge a poeme
gjthcka mund te jem per ty
por kurre..ajo cfare dua te jem!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi zemre   Wed Jul 22, 2009 12:52 am

nese nje dite ti do te jesh duke qare
me thirr mua qe te jem me ty
un nuk te premtoj te te bej te qeshesh
por ne mund te qajm te dy!

nese nje dite ti deshiron te shkosh larg
e une mos te te kem ne sy...
mos ngurro te me therrasesh
un nuk premtoj te te ndal
por mund te vij me ty!

nese nje dite ti nuk deshiron te degjosh askend...
me thirr!
un te premtoj te jem me ty
pa asnje fjale,njesoj sikur te ishe vetem,e jo te dy

por,nese nje dite me therret
dhe nga une nuk merr pergjigje,
eja ti shpejt t'me shohesh ne sy
nodshta une kam nevoje per ty!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi zemre   Wed Jul 22, 2009 12:53 am

nuk te them te dua se kjo nuk ka kuptim
dashurine e sjell nje djell ne agim

nuk te them dot hajde se ti nuk vjen dot
por te them do vij se per ty po derdh lot

po degjoj nje keng.. te gjej ne cdo fjal
muzika e saj frymemarrjen ma ndal

me duket sikur kendojn historine tone
njerez qe sna njohin.. fjalet kot i thone..

por per mua sa her qe e degjoj
them me vete pak fjale
"vall kjo kenge mua te kujton"?

duken kot.. fjal pa kuptim
pa rrugdalje.. pa shkelqim
pa nje ze qe me thot..
"me ke mua, mos caj kok"!!!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi zemre   Wed Jul 22, 2009 12:53 am

Kur ikja larg
drejt teje vija
kur vija afer ikja larg
per dreq me trembte largesia
dhe afersia behej cark

As e kuptoja si te desha
nje mjegull plus nje cmenduri
si nje poet qe shkruan vjersha
e ndes nje shkrepse, i ben hi

Me prit nje dite se do te vij
ne shkretetiren tende atje
do te vij si shi
vec pa gjemime e rufe

E ndoshta kjo ish dashuria
e cakardisur kuturu
per dreq me trembte largesia
dhe afersia gjithashtu

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi zemre   Wed Jul 22, 2009 12:55 am

DO TE TAKOHEN FEMIJET TAN
DJALI YT DHE VAJZA IME
POR FEMIJET ZDO TA DIN
SE DIKUR ISHE DASHURIA IME .

KUR TI SHOHIM TE PERQAFUAR
PREJ DASHURIS SE DEHUR
VAJZA IME NJEJT SI UN
DJALI YT KRYENGRITUR.

KUR NJE DIT TA PREZANTOSH
DJALIN TENDE SI DHENRRIN TIM
BUZET E MIJA DO PESHPERISIN
E KAM DASHUR BABAIN TEND.

KUR NJE DIT TA PREZANTOJ
VAJZEN TIME SI NUSEN TENDE
EDHE TI PESHPERIT SI UN
E KAM DASHUR NENEN TENDE

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi zemre   Wed Jul 22, 2009 12:55 am

Do ta dish se sa te dua?

Heshtjen e ke pyetur valle?

I beson gojes e zemres qe te do aq shume
e papritur cdo gje ne kete
bote te ndale?

Te ngrij mbi fjale....................
...mbi fjale qe shume njerez flasin verdalle,

mbi fjale qe ste lene te me degjosh zerin e mekur....
fjale te mekura mbi trotuar....

Te ngrij fjale e gjore me mallkim te dhene mbi buze,
se zemer duhet te shohesh se kujtimi eshte kujtim
dhe sdo te kete jete me kurre.........

I beson eres kur valevidet e hedh tutje gjethe e ngadale kur hedh hapin ti
shoh trishtim e kete sta lejoj kurre...

Doren ma shtrengo fort kur mbi trotuare
te dy ecim heshtur pa fjale .....

Mos fillo te qash kur me sheh ne sy
e kupton se sa shume prane teje jam...

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi zemre   Wed Jul 22, 2009 1:02 am

Mungesa e jote ma vret qenien time
Ti je e vetmja qe hyn nė botėn intime
Me fal nėse flas e asgjė nuk them
Nėse ti lėndohesh mua do mė dhemb

Marr furqėn pikturoj, vetėvetiu digjet
sepse nuk ka ngjyrė qė ty tė pėrgjigjet
marr e shkruaj poezi, e tė gjitha i treti
Qė ty tė tė pėrshkruaj s`mundėson alfabeti

S`mund tė krahasoj me asgjė ne Jetė
Ēfarėdo qė tė them mė duket e shkretė
Nėse mund tė quhet e tėrė kjo rastėsi
Emėruesi i pėrbashkėt le tė jetė Dashuri !!!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi zemre   Wed Jul 22, 2009 1:03 am

Te pata vetem ty.

Do te vdes per ty
askush sdo ta kuptoj
qe ne jeten tende
une nuk ekzistoj

Ne kete bote deshta
qe i lumtur te jem
ne duar e mia
vetem ty te kem

vetem ty te dua
Te dua pa mas
dashuri te tille
kurr ne jete skam pase

nuk ndalen lotet e mi
sa te zgjat kjo jete
ato jane nje deshmi
se te deshta mete vertete

pse une te dua me zemer
kur ti sme don fare
te lutem me duaj dhe ti
se jam i vetem pa ty

kur te kuptosh se kam vdekur
jetoje jeten me gezime
jeto me ate qe ste don
aq sa te deshti zemra ime

Poezit e mia per ty
kurr sdo te kene fund
edhe nesee tere jeten
nuk te takoj askund


Nje dit kur te zgjohesh
mos i laj syte me lot
dikush do te tregoj
se nuk jam me ne kete bote


ne kalendarin tim
veq dy data jane
njera kur u pame
dhe tjetra kur u ndam

kur te me pyesin engjujte
qka ke pa me sy
do te ju thom
qe ne ket bote te kma njoft veq ty

dhe kur emrin tim
ti do ta bejsh be
ateher edhe engjujt
do qe qajne per ne.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi zemre   Wed Jul 22, 2009 1:04 am

Me buzeqesh , dhe nuk me thua

cilat deshira te ti plotsoj

dhe ne henė do te shkoja

qe ty te gezoj
.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi zemre   Wed Jul 22, 2009 1:05 am

thone kur dielli ishte i ri
henen aq e dashuroi
sa drite prej drites se tij
bukuroshes ja dhuroi
u cudit toka
qe dielli aq e donte henen
por nje dite fare papritur
doli hena e venitur
thone c'nuk thone
thone se henen dielli e tradhetoi
dhe veneren e dashuroi
ndaj dhe hena qysh atehere
del e vrenjtur pike e vrere.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi zemre   Wed Jul 22, 2009 1:06 am

" Thuame qe me dashuron
ne dashuri njeriu nuk heziton
thuame c'dreq njeriu je ti
qe nje te tille ndjenje e refuzon ?

Une e kam aq guxim..
ta them ne sy,fare pa dyshim
te dua ty,o njeri,
qe me bere te rilind e te rritem ne nje dite...

Thuame qe me dashuron,
edhe per te me genjyer,
mjafton qe thirrjes time
te pakten i eshte pergjigjur nje njeri...
per te cilin ndjej kaq shume dashuri..."

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi zemre   Wed Jul 22, 2009 1:07 am

Pafajsia e femrės sė dėnuar!

Hodhi farėn pėr tė lulėzuar
Duroi shumė padrejtėsi
Mirėsinė e saj e shkatėrruan
Por e pranoi me pėrvujtėri

Ajo, kėrkon qetėsinė e saj
Kohės ia len tė dėshmojė
E sigurtė nė pafajėsinė e vet
Krijesė qė kurrė nuk lėndoi

Ajo s`do tė kėrkojė mėshirė
Para vendimit pėr dėnim
Por ėshtė thyer keq nė shpirt
Pėrse kėshtu ky pėrfundim

Keqpėrdorja e mirėsisė
Nga personi mė i besuar
Nė mungesė tė drejtėsisė
Pafajsinė e saj dėnuan!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi zemre   Wed Jul 22, 2009 1:09 am

Takome sonte...
Takome sonte,
vetem sonte eja ne endrrat e mia,
le t'i bashkojme zemrat
qe digjen nga dashuria.

Takome sonte,
vetem sonte eja ne endrrat e mia,
le t'i kujtojme netet
kur benim marrezira.

Enderrome sonte
dhe sikur te ishte endrra e fundit
qe mua me dhuron.

Me duaj sonte,
siē me deshe ne netet e vona,
me te njejtin pasion.

Dhe pse vetem ne enderr,
me duaj sonte,
lerme te jem une nusja
e ti behu dhenderr.

Vetem kaq te kerkoj
e me s'te shqetesoj.
Ne endrren tende
lerme te te dashuroj.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi zemre   Wed Jul 22, 2009 1:13 am

Thirre emrin tim
kur te ndjehesh i vetmuar.
Do te dergoj shpirtin tim
te largosh vetmine e huaj

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

MesazhTitulli: Re: Poezi zemre   Mon Jul 27, 2009 7:21 pm

. . . VEC UNE E TI. . . .. .

Kur unė tė putha me nxitim
s'na pa moj vajzė, s'na pa njeri
as dielli tej nė perėndim:
veē unė e ti- asnje se di!


Ca zogj ēėēėriten lehtė
nė mes tė oborrit, nėn qershi
u kėputen yjet, ranė nė det:
veē unė e ti - asnje se di!


Kur bulkthi i natės po kėndonte
me drithėrime e me merzi
ti mos pandeh se tė pėrgjonte:
veē unė e ti - asnje se di!


Kur ti ma zgjate faqen vetė
s'na pa moj vajzė, s'na pa njeri
as hėna portokall e zbehte:
veē unė e ti - e tjeter kush mund ta di!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

MesazhTitulli: Re: Poezi zemre   Mon Jul 27, 2009 7:25 pm

NGJITUR E NGJITUR

Dy gjethe vjeshte mbi gjinjė do tė vė
mbi to do tė shtrihem i vdekur tė flė
e nėse zjarr nė vatėr ka , gjithėsesi,
mė zgjo tė tė puth e tė bėjnė dashuri,
si degėza hardhie mbėshtjellė kėmbė e duar,
buzė nė buzė do tė puthemi me etje tė pashuar.


24 shtator 2004
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

MesazhTitulli: Re: Poezi zemre   Mon Jul 27, 2009 7:42 pm

.........U lodha.....
Mė lodhi kjo pranverė pa shi,
mė lodhi ky qiell i vdekur nė sy,
se ē'kam nje dėshirė - tė qaj sot me ty.


Mė lodhi ky udhėtim pa fund
kėto enigma shtigjesh, pa kry,
se ē'kam dėshirė - tė qaj sot me ty.


Mė lodhi kjo ėndėrr e tharė nė qerpik,
perjetė tė ndarė- kurrė s'u bėmė dy,
se ē'kam njė dėshirė - tė qaj sot me ty.


Mė lodhi mungesa e lotėve,
qė koha nė qilar i mbylli me dry,
se ē'kam dėshirė - tė qaj sot me ty.


Duke mos patur lotė- qajmė si idiotė,
pa pikė loti nė faqė e nė sy,
se ē'kam njė dėshirė - tė qaj sot me ty.


Mė lodhi kjo pranverė pa shi,
mė lodhi ky qiell i vdekur nė sy...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 34
Registration date : 11/09/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi zemre   Thu Jul 30, 2009 8:10 pm

UN SJA THEM SHUM ME POEZI BEJ TI MANDIR PER MUA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

MesazhTitulli: Re: Poezi zemre   Fri Jul 31, 2009 1:10 pm

O Rine ti Rin' bujare
zemra jote ar shqipetare...
si nuk the njeher plac
meriton me t'thirr Bac

Bac me thene nga karakteri
jo se je ti nga malesia
por je mjalt pik sheqeri
je e dashur te shoqnia...

bobe bobe bobe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 34
Registration date : 11/09/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi zemre   Sat Aug 01, 2009 7:42 pm

CA ESHT KY BAC O MANDIR HHAHAHA


MANDIR ZEMRA JOTE TULL
SHPIRTI IM LLAC
TE DY FORMOJME NJE PALLAT 15 KATESH qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

MesazhTitulli: Re: Poezi zemre   Tue Aug 04, 2009 10:26 am

bejme si te duash ti
jam dakort une moi Rina
une bej pallate 15 kat
ti gatuaj tek guzhina....
:qielli: :qielli:
sa per zemrat mos i nga
se me to ne bejme kala
eh......si kur vertete...
here tjeter thuaje lehte
qesh qesh qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bimba
vip
vip
avatar

Numri i postimeve : 296
Registration date : 22/02/2009

MesazhTitulli: Re: Poezi zemre   Fri Aug 07, 2009 2:35 am

kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Poezi zemre   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Poezi zemre
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 7Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Naile Zhupani: "KOSOVES" - poezi nga Arshi Pipa
» Poezi dhe parodi humorisrike
» Me rastin e ditlindjes se poetit POEZI NGA IZET ABDYLI
» Adelina Dardha: Poezi " Miqesia"
» Poezi nga Tonin NIKOLLI

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: