»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 Ku e keni fiksim tju puthin dhe pse?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Ku e keni fiksim tju puthin dhe pse?   Wed Jul 30, 2008 4:05 pm

Ne cilat vende ju pelqen me shume tju puthi partneri ose partnerja dhe arsyen pse ju pelqen aty.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Ku e keni fiksim tju puthin dhe pse?   Wed Jul 30, 2008 4:34 pm

ne buze, sepse eshte nje nga pjeset me te ndjeshme te trupit te njeriut
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Ku e keni fiksim tju puthin dhe pse?   Wed Jul 30, 2008 10:44 pm

ne gushe natyrisht edhe ne buze


Edituar pėr herė tė fundit nga MONDI nė Wed Jul 30, 2008 11:27 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: Ku e keni fiksim tju puthin dhe pse?   Wed Jul 30, 2008 11:26 pm

ne gushe :oops: :oops:
sepse eshte nje nga pjeset me te ndjeshme te njeriut

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forum0.net
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Ku e keni fiksim tju puthin dhe pse?   Thu Jul 31, 2008 5:00 pm

qesh qesh pupupupupupupup sa nuk marrin vesh nga anatomia shett shett
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhulia_Di
Boss
Boss
avatar

Female
Numri i postimeve : 512
Age : 26
Location : Ne zemer te dikujt...
Job/hobbies : Matematika, volejbolli, letersia...
Humor : ...?...
Registration date : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ku e keni fiksim tju puthin dhe pse?   Thu Jul 31, 2008 5:16 pm

ne buze alla francesce repiste repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Ku e keni fiksim tju puthin dhe pse?   Thu Jul 31, 2008 5:39 pm

bobe e shifni Xhulian mer, eshte me e vogla ne forum edhe di me shume se shefja me mondin qe jane pleqt e forumit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Ku e keni fiksim tju puthin dhe pse?   Mon Aug 04, 2008 11:52 pm

ka rendesi te jet puthje pastaj nuk ka rendesi ne se ne cilen pjese eshte sepse ne te gjitha pjeset mendoj es jep kenaqesi edhe emocion
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Ku e keni fiksim tju puthin dhe pse?   Tue Aug 05, 2008 12:25 am

se them e kam sekret :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Ku e keni fiksim tju puthin dhe pse?   Tue Aug 05, 2008 12:27 am

DEA mos e thuaj se e magjinoj ku te pelqen qesh qesh repiste repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Ku e keni fiksim tju puthin dhe pse?   Tue Aug 05, 2008 12:29 am

he i here me thuaj ....? kuuuuuuuuuuuuuu? Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Ku e keni fiksim tju puthin dhe pse?   Tue Aug 05, 2008 12:31 am

ncuq ncuq ncuq kur te takohemi do t jap aty ku e imagjinoj edhe tepelqen qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Ku e keni fiksim tju puthin dhe pse?   Tue Aug 05, 2008 12:32 am

shett mos nxirr sekrete ti humor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Ku e keni fiksim tju puthin dhe pse?   Tue Aug 05, 2008 1:49 am

te kurrizi.

eshte shume ekzituese,

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Ku e keni fiksim tju puthin dhe pse?   Tue Aug 05, 2008 2:38 pm

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, ketu eshte tema e dashurise dhe jo e erosit shett
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Ku e keni fiksim tju puthin dhe pse?   Tue Aug 05, 2008 2:39 pm

arbri leri mer se puthja hyn edhe ke erosi edhe ke dashuria keshtu qe leri te shprehen mire se nuk i dihet duhet me ja mesuar pikat e dobta ketyre se ka mundesi mund te ndolli ndonje gje me kalimin e kohes repiste repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Ku e keni fiksim tju puthin dhe pse?   Tue Aug 05, 2008 2:43 pm

ca me ndodh me keto mer, se un msn i kerkoj eres ene bo si shpirt i keq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Ku e keni fiksim tju puthin dhe pse?   Tue Aug 05, 2008 7:59 pm

po nuk di me ja kerkuar ti mer ec mer te bej nje jave praktike se ngele kungull ja persh une kujdo qe ja am lyp ma ka dhene qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Ku e keni fiksim tju puthin dhe pse?   Thu Aug 07, 2008 3:56 pm

amon mer, ku te kete qefe te me puthi, se jena tu vdek qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Ku e keni fiksim tju puthin dhe pse?   Sat Aug 09, 2008 1:30 am

te barku Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Ku e keni fiksim tju puthin dhe pse?   Sat Aug 09, 2008 1:33 am

ke mjekrra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Ku e keni fiksim tju puthin dhe pse?   Sat Aug 09, 2008 3:07 pm

era13 shkruajti:
te barku Very Happy


VEJ NEI TABELE SE KA RREZIK RRESHKITJE DHEU qesh qesh qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
daniela
vip
vip
avatar

Numri i postimeve : 241
Registration date : 10/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ku e keni fiksim tju puthin dhe pse?   Sun Aug 10, 2008 2:50 pm

ne gushe buze edhe aty Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Ku e keni fiksim tju puthin dhe pse?   Sun Aug 10, 2008 4:56 pm

vras vras vras vras avashni me postimet se ka edhe minoren ne forum

gjithesesi nje kiss per danielen aty qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mirjana
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
avatar

Numri i postimeve : 103
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ku e keni fiksim tju puthin dhe pse?   Sun Aug 10, 2008 8:54 pm

nuk ka rendesi vendi vetem te me dhurojne puthje kjo ka rendesi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ku e keni fiksim tju puthin dhe pse?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ku e keni fiksim tju puthin dhe pse?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Veēoritė e Skėnderbeut, qė nuk i keni njohur mė parė
» Ē'ndodh me profilet ne Facebook pasi te keni vdekur?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: