»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» Mesazhi me i bukur
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Ka dashuri pa interes?
Fri Apr 12, 2013 9:16 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» C'ESHTE DASHURIA?
Fri Apr 12, 2013 9:04 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

» Shprehje , vargje te bukura per dashurine
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

» Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?!
Fri Apr 12, 2013 9:01 pm nga shaban cakolli

» Duke Menduar Per Ty...
Fri Apr 12, 2013 9:00 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
February 2016
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29      
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking Digg  Social bookmarking Delicious  Social bookmarking Reddit  Social bookmarking Stumbleupon  Social bookmarking Slashdot  Social bookmarking Furl  Social bookmarking Yahoo  Social bookmarking Google  Social bookmarking Blinklist  Social bookmarking Blogmarks  Social bookmarking Technorati  

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website
Share | 
 

 Thenie te famshme.

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next
AutoriMesazh
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve: 944
Location: England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies: I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor: Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date: 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: Thenie te famshme.   Sun Jun 01, 2008 11:54 am

Ata nuk dashurojne qe nuk shprehin dashurine. Mallkimi i dashurise se vertet asnjehere nuk shkon vaj. Dashuria eshte e njohur. Dashuria eshte djall. Nuk ka engjell me djall se dashuria.
William Shakespeare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve: 944
Location: England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies: I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor: Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date: 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: Thenie te famshme.   Sun Jun 01, 2008 11:58 am

Vetem nje burre ne nje mije eshte lider i burrave--- 999 te tjeret ndjekin grate.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve: 944
Location: England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies: I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor: Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date: 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: Thenie te famshme.   Sun Jun 01, 2008 12:00 pm

Rruga me e mire te fillosh dicka eshte te mbyllesh gojen dhe te fillosh te besh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve: 944
Location: England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies: I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor: Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date: 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: Thenie te famshme.   Sun Jun 01, 2008 12:08 pm

Ne nuk shkruajme poezi dhe lexojme sepse ka lezet. Ne lexojme dhe shkruajme sepse jemi pjestare te qenieve njerezore. Edhe raca njerezore eshte e mbushur me pasion. Mjeksia,ligji,bisnesi keto jane profesione te nderuara qe ndjekim te cilat jane te nevojshme per jeten.Por poezia,bukuria,raomanca, keto jane gjerat per te cilat jetojme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve: 944
Location: England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies: I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor: Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date: 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: Thenie te famshme.   Sun Jun 01, 2008 3:36 pm

Nuk ka hakmarrje me te madhe se falja..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve: 944
Location: England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies: I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor: Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date: 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: Thenie te famshme.   Sun Jun 01, 2008 3:43 pm

Asnje i dashur, edhe sikur te jete i besuari i zotit, do kundershtoje preferencen te shikoje te dashuren me mire te vdekur sesa tradhtare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve: 944
Location: England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies: I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor: Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date: 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: Thenie te famshme.   Sun Jun 01, 2008 10:52 pm

Buzeqesh, sepse ngre vleren e fytyres tende...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve: 944
Location: England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies: I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor: Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date: 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: Thenie te famshme.   Sun Jun 01, 2008 10:59 pm

Sekreti i madh eshte jo te keshe sjellje te mire apo te keqe, ose cdo lloj sjellje tjeter,por te keshe te njejten sjellje me te gjithe shpirtat e njerezve: Me shkurt,te sillesh sikur je ne parajse, ku nuk ka dore te trete vagonash, dhe nje shpirt eshte aq i mire sa edhe tjetri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve: 944
Location: England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies: I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor: Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date: 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: Thenie te famshme.   Sun Jun 01, 2008 11:04 pm

Suksesi eshte te arrish c'fare do. Lumturia eshte te duash c'fare ke arritur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
edangel
super_vip
super_vip


Female
Numri i postimeve: 482
Age: 32
Location: Italy
Job/hobbies: Punojnese,palester, lexim.
Humor: kulmi per nje hidraulik,qe i biri mos te kuptoj nje tub.
Registration date: 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: Thenie te famshme.   Mon Jun 02, 2008 10:11 pm

Nuk ka rendesi per ēfare flasin rendesi ka qe te flasin. WILD
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lezha.eu
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve: 944
Location: England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies: I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor: Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date: 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: Thenie te famshme.   Mon Jun 02, 2008 11:03 pm

Endrrat kane vetem nje pronar ne cdo kohe. Ja pse endrrimtaret jane te vetmuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve: 944
Location: England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies: I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor: Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date: 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: Thenie te famshme.   Mon Jun 02, 2008 11:04 pm

Endrrat tona mund te dalin te verteta. n.q.s. do te kishim kurajon ti ndiqim ato.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve: 944
Location: England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies: I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor: Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date: 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: Thenie te famshme.   Mon Jun 02, 2008 11:07 pm

Te gjithe burrat enderrojne..Ata qe endrrojne naten ne vendet e pelhurta tek mendjen e tyre, zgjohen ne mengjes te gjejne qe ka qene boshe cdo gje.Por ata enderrimtaret e dites jane te rrezikshem, sepse mund te tentojne realizojne endrrat e tyre me sy hapur..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve: 944
Location: England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies: I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor: Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date: 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: Thenie te famshme.   Mon Jun 02, 2008 11:22 pm

Te jetosh me endrrat e djeshme, ne perseri gjejme vetveten te enderrojme per te pamundren e arritjeve ne te ardhmen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Thenie te famshme.   Tue Jun 03, 2008 1:46 am

Jeta behet Monotoni kur ne mendojme se eshte bere monotone , kurse perkundrazi ajo ne ato momente eshte me e bukur se cdoher...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Thenie te famshme.
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 15Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Thenie nga Personalitete te Ndritura Shqiptare
» Fjalė tė Urta - ISLAME
» Fjalė tė Urta - Trimėria, Besa
» Hajdin Morina: Kėnga shqipe- shprehje dhe pjesė e luftės pėr liri, identitet e bashkim kombėtar
» Kallashi tregon se kush e ka bėrė tė famshme dhe sa herė brenda ditės bėn seks (Video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» ::  :: -
Kėrce tek: