»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
April 2018
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 TE BEJME PAK LLOGJE...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Thu Apr 24, 2008 11:08 pm

sa seriozisht qe e kan mare keta pupupupp qesh qesh qesh qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petja
anetar i/e re
anetar i/e re


Male
Numri i postimeve : 52
Location : atje ku isha vjet.
Registration date : 17/04/2008

MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Fri Apr 25, 2008 12:32 am

dhe llogjet smbarojne kurre. Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Fri Apr 25, 2008 1:49 am

Admin shkruajti:
nuk do te doja te isha ne vendin tend kur ajo te lexoj keto postime.xse do te vras
Une e kam 12.7 i caj ballin asaj,i bej zvarritje ne xhama te thyer e bej gjake qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Fri Apr 25, 2008 9:11 pm

shett shett shett shett lat name nuk keni turp merni pak shembull nga mua Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Fri Apr 25, 2008 11:12 pm

MONDI shkruajti:
shett shett shett shett lat name nuk keni turp merni pak shembull nga mua Very Happy
Shiko kush flet ky kongjilli mbuluar Laughing ti je me i papari per keto gjera Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Sat Apr 26, 2008 12:21 am

dermani shkruajti:
Admin shkruajti:
nuk do te doja te isha ne vendin tend kur ajo te lexoj keto postime.xse do te vras
Une e kam 12.7 i caj ballin asaj,i bej zvarritje ne xhama te thyer e bej gjake qesh


o derman lere dreqin se eshte e cmendur ajo,mire ty qe te vras po dhe mua me ve flaken ne forum,rri he xhan se jemi mire,se nxjerr topin e bija e botes,na morri historia pastaj qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forum0.net
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Sat Apr 26, 2008 12:23 am

dermani shkruajti:
MONDI shkruajti:
shett shett shett shett lat name nuk keni turp merni pak shembull nga mua Very Happy
Shiko kush flet ky kongjilli mbuluar Laughing ti je me i papari per keto gjera Cool


jo mer ca thua e ke gabim Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Sat Apr 26, 2008 5:49 pm

Admin shkruajti:
dermani shkruajti:
Admin shkruajti:
nuk do te doja te isha ne vendin tend kur ajo te lexoj keto postime.xse do te vras
Une e kam 12.7 i caj ballin asaj,i bej zvarritje ne xhama te thyer e bej gjake qesh


o derman lere dreqin se eshte e cmendur ajo,mire ty qe te vras po dhe mua me ve flaken ne forum,rri he xhan se jemi mire,se nxjerr topin e bija e botes,na morri historia pastaj qesh
UUAAAAAAAA po pse moj kaq e vdekur qenke ti qe trembesh nga kjo nuselala Era Shocked Po je dhe na Kuci a mos qofsh po je keshtu kaq merhume qe te ve para ajo laraska qesh qesh Era mos ma ngacmo shefen se e di ti ca te bej pastaj degjove moj neperke degjova thuaj vras qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Sat Apr 26, 2008 5:51 pm

MONDI shkruajti:
dermani shkruajti:
MONDI shkruajti:
shett shett shett shett lat name nuk keni turp merni pak shembull nga mua Very Happy
Shiko kush flet ky kongjilli mbuluar Laughing ti je me i papari per keto gjera Cool


jo mer ca thua e ke gabim Very Happy Very Happy Very Happy
Boll ore boll ti pa e paskam gabim une..Ti i trazon urat ketu dhe me rri sikur s'ben gje Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Mon Apr 28, 2008 11:52 pm

dermani shkruajti:
Admin shkruajti:
dermani shkruajti:
Admin shkruajti:
nuk do te doja te isha ne vendin tend kur ajo te lexoj keto postime.xse do te vras
Une e kam 12.7 i caj ballin asaj,i bej zvarritje ne xhama te thyer e bej gjake qesh


o derman lere dreqin se eshte e cmendur ajo,mire ty qe te vras po dhe mua me ve flaken ne forum,rri he xhan se jemi mire,se nxjerr topin e bija e botes,na morri historia pastaj qesh
UUAAAAAAAA po pse moj kaq e vdekur qenke ti qe trembesh nga kjo nuselala Era Shocked Po je dhe na Kuci a mos qofsh po je keshtu kaq merhume qe te ve para ajo laraska qesh qesh Era mos ma ngacmo shefen se e di ti ca te bej pastaj degjove moj neperke degjova thuaj vras qeshte them te drejten kam frik ,nuk e mohj jo.po mos mbroh mua ti mbroh veten po te kapi era,se une ja fus vrapit se e njoh mire ja di koken,por ti ruhu se se ke iden ca mostre eshte. shett shett shett shett
pale
era te kam shoke te ngushte moj,nuk them gje per ty une qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forum0.net
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Mon Apr 28, 2008 11:54 pm

qetesohuniiiiii o popullllllllllllllllllllllllllll shett
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Tue Apr 29, 2008 1:43 am

une frik nga ajo moj..po jo se ja marr frymen e bej te ulet ne gjunje dhe te kerkoje falje qesh qesh le te dale para po ja mbajti se ne vlore me ka per pak dite.do ti bej zbor Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Tue Apr 29, 2008 1:47 am

dermani shkruajti:
une frik nga ajo moj..po jo se ja marr frymen e bej te ulet ne gjunje dhe te kerkoje falje qesh qesh le te dale para po ja mbajti se ne vlore me ka per pak dite.do ti bej zbor Laughingpo ku trembet mali nga debora ore bir????pfff,jo ne vlore te jesh ti,po dhe ne tiran dhe ne sarand dhe ne llogara as ma ndihen fare.nejse se nuk me njef thua keshtu,pa pyet pak nje shokun tim qe pi kafe ne vlore si jam,te thyj ne mes te thyj,pyete pyete.shefe ho mi laraske e shef si bo ky????ja caje gojen.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Tue Apr 29, 2008 7:53 pm

era13 shkruajti:
dermani shkruajti:
une frik nga ajo moj..po jo se ja marr frymen e bej te ulet ne gjunje dhe te kerkoje falje qesh qesh le te dale para po ja mbajti se ne vlore me ka per pak dite.do ti bej zbor Laughingpo ku trembet mali nga debora ore bir????pfff,jo ne vlore te jesh ti,po dhe ne tiran dhe ne sarand dhe ne llogara as ma ndihen fare.nejse se nuk me njef thua keshtu,pa pyet pak nje shokun tim qe pi kafe ne vlore si jam,te thyj ne mes te thyj,pyete pyete.shefe ho mi laraske e shef si bo ky????ja caje gojen.
Po moj po te thyen ti..nga ato peme je ti a luce.pse e genjen veten kot te them une qesh Ai shoku qe pi ti kafe ne vlore do ben sikur ta ka friken per gje tjeter qesh qesh me shefen te pakta se e kam si rush do te ballsamos moj kukumjace do te mbaj per te tremb zogjte te ballkoni qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Tue Apr 29, 2008 8:14 pm

dermani shkruajti:
era13 shkruajti:
dermani shkruajti:
une frik nga ajo moj..po jo se ja marr frymen e bej te ulet ne gjunje dhe te kerkoje falje qesh qesh le te dale para po ja mbajti se ne vlore me ka per pak dite.do ti bej zbor Laughingpo ku trembet mali nga debora ore bir????pfff,jo ne vlore te jesh ti,po dhe ne tiran dhe ne sarand dhe ne llogara as ma ndihen fare.nejse se nuk me njef thua keshtu,pa pyet pak nje shokun tim qe pi kafe ne vlore si jam,te thyj ne mes te thyj,pyete pyete.shefe ho mi laraske e shef si bo ky????ja caje gojen.
Po moj po te thyen ti..nga ato peme je ti a luce.pse e genjen veten kot te them une qesh Ai shoku qe pi ti kafe ne vlore do ben sikur ta ka friken per gje tjeter qesh qesh me shefen te pakta se e kam si rush do te ballsamos moj kukumjace do te mbaj per te tremb zogjte te ballkoni qesh
humor humor mos na vi ne sherr me dreqin,se bene rremuje pastaj repiste repiste

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forum0.net
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Tue Apr 29, 2008 8:36 pm

Po llafe ka se si pule rri ti tundesh njeher kembet qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Tue Apr 29, 2008 8:43 pm

scratch te eshte merzitur jeta ty????pupu te qaj hallin ore djale

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forum0.net
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Tue Apr 29, 2008 8:45 pm

Admin shkruajti:
scratch te eshte merzitur jeta ty????pupu te qaj hallin ore djale
Ua te paska fut lemerin ty kjo moj.Vetem po ka ngren burra ja kam friken se me ato qe han burra nuk ka shaka qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Tue Apr 29, 2008 8:55 pm

qesh qesh qesh

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forum0.net
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Tue Apr 29, 2008 8:59 pm

Admin shkruajti:
qesh qesh qesh
Qesh qesh ti po s'ka derci verci me to jan shtriga te shkurtojne jeten aman larg nga ajo po eshte ashtu.as hasmit nuk ja uroj qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Tue Apr 29, 2008 9:11 pm

dermani shkruajti:
Admin shkruajti:
qesh qesh qesh
Qesh qesh ti po s'ka derci verci me to jan shtriga te shkurtojne jeten aman larg nga ajo po eshte ashtu.as hasmit nuk ja uroj qesh qesh


vete e ngacmove ore djale,tani vuaj konsenguencat. qesh

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forum0.net
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Wed Apr 30, 2008 12:57 am

po ngelet duke mbajtur mua ne goje,po ca beni o njerez.derman vras

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Sun May 04, 2008 10:50 pm

era 13 hahahahahahahahahah, mos te marin ne sysh moj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Sun May 04, 2008 10:52 pm

ueeeeeeeeee ketu nuk meret veshe me ca behet qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Sun May 04, 2008 10:56 pm

PSE RE MONDI ??????!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
TE BEJME PAK LLOGJE...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 21Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: ZBAVITJE :: Chit-Chat-
Kėrce tek: