»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 Grate kerkojne burra

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Grate kerkojne burra   Tue Apr 15, 2008 9:30 pm

Shperhuni femra per mashkullin tuaj ideal......................( po e gjetet)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Wed Apr 16, 2008 12:04 am

qesh mire e the,poooooooooo e gjetet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forum0.net
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Wed Apr 16, 2008 12:05 am

pa he mi admin te shohim cfare gustoje keni ju.Shprehuni mos kini turp qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Wed Apr 16, 2008 12:09 am

mirembrema(do me rrafi era13 qe te them ketu mirembrema)
i urte
i bindur
i sjellshem
i pasur
i shkolluar
i bukur
i kulturuar
e gjen dot? qesh qesh qesh qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forum0.net
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Wed Apr 16, 2008 12:13 am

humor humor admin edhe me porosi nuk e gjene keshtu lal qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Wed Apr 16, 2008 12:15 am

po ti hap nje fabrik dhe fillo fabrikimin e tyre me porosi,permbushe kerkesat e forumit,behu xhyrmet
qesh qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forum0.net
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Wed Apr 16, 2008 12:18 am

admin kam nje mendim ato kushtet i plotesoj te gjitha por eshte peroblemi se vetem i bukur nuk jam.He si thua ke naj mendje mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Wed Apr 16, 2008 12:22 am

shitesh me pjese???
qesh qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forum0.net
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Wed Apr 16, 2008 12:25 am

admin vras vras vras nuk jam karromboluar akoma
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Wed Apr 16, 2008 12:32 am

ti djale trego shpejt lejen per arme mbajtje,po ske faje ti po ajo qe ka sjell armet ne forum
Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forum0.net
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Wed Apr 16, 2008 12:35 am

admin po une jam me pashaport diplomatike mi ti me thua mua leje qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Wed Apr 16, 2008 12:41 am

bobe bobe bobe bobe bobe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forum0.net
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Wed Apr 16, 2008 12:46 am

admin puthje puthje puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Thu Apr 17, 2008 10:49 pm

IDEALJA ESHTE SUBJEKTIVE.DHE SECILI E MAT BURRIN,GRUAN IDEALE SIPAS PARAMETRAVE TE TIJE,DICKA QE PER MUA ESHTE IDEALE,PER DIKE TJETER ESHTE MINIMALE.NUK ESHTE SE NUK EKZISTON IDEALJA,THJESHT VARET SI E MAT.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Thu Apr 17, 2008 11:04 pm

era13 shkruajti:
IDEALJA ESHTE SUBJEKTIVE.DHE SECILI E MAT BURRIN,GRUAN IDEALE SIPAS PARAMETRAVE TE TIJE,DICKA QE PER MUA ESHTE IDEALE,PER DIKE TJETER ESHTE MINIMALE.NUK ESHTE SE NUK EKZISTON IDEALJA,THJESHT VARET SI E MAT.

mire mi mire po ti si e don ate tendi dmth burrin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Thu Apr 17, 2008 11:05 pm

ate timin une e dua shume te urte,se jam shume shtrige une,dhe ta thyj pak ne ane qesh vras vras

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Thu Apr 17, 2008 11:13 pm

era13 shkruajti:
ate timin une e dua shume te urte,se jam shume shtrige une,dhe ta thyj pak ne ane qesh vras vras


puthje puthje puthje puthje se edhe une i urte jam Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Thu Apr 17, 2008 11:15 pm

tani te ka ngele prova e thyerjes,je gati??? qesh

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Thu Apr 17, 2008 11:18 pm

opaaaaaaaaaaaaaaaaaa era gati repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Fri Apr 18, 2008 1:09 am

ja te ngjitem pak ne maje te dollapit qesh

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Fri Apr 18, 2008 1:20 am

era13 qesh vras kujdes kure te hillesh se mos ngel vare qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Wed May 07, 2008 12:10 am

O ERA SI TEORI E KE MIRE TI, PO NE PRAKTIKE JE DOBET SE NUK PO I JEP FARE KARAKTERISTIKAT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Wed May 07, 2008 12:11 am

ERA, SE HARROVA, SKE PSE E PERSHKRUAN, THUAJ THJESHT EMRIN, ARBRI DMTH Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Wed May 07, 2008 12:12 am

ARBRI shkruajti:
ERA, SE HARROVA, SKE PSE E PERSHKRUAN, THUAJ THJESHT EMRIN, ARBRI DMTH Very Happy


qesh qesh qesh qesh qesh ejjjjjjjjjjjj ndlohet martesa ne forum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Sat May 10, 2008 4:56 pm

O MONDO PSE RE U BONE XHELOZ TI ????????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Grate kerkojne burra
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 5Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Skėnder R. Hoxha: Poezia pėr fėmijė e Hasan Hasnait - tema e motive

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: