»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 Dashuria e Ndaluar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
daniela
vip
vip
avatar

Numri i postimeve : 241
Registration date : 10/08/2008

MesazhTitulli: Dashuria e Ndaluar   Thu Aug 14, 2008 2:48 am

Kam deshir te shof dhe mendimet e juajaDashurohesh ne nje Djal apo vajz dhe eshte i martuar/e martuar a eshte
mekat dhe a eshte e drejt ajo ,por ne tjetren ane si mu largu kur
dashurohesh dhe smundesh me harru ,e vertet thojn se edhe pa e pa
dashurohet njeriu ne nje person edhe pa e pa vetem ne fjal dhe geste ,a
eshte gabim dhe a humb njeriu vetem koh dhe smundet te arrin me larg
sepse kjo dashuri e ndaluar eshte ,mirepo ndodh qe edhe pse eshte e
ndaluar te shtyn edhe me shum te dashurohesh ,qka mendoni ju???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Dashuria e Ndaluar   Fri Aug 15, 2008 7:58 am

te dashurosh me dike qe eshte i/e martuar eshte dicka qe eshte e degjuar, dhe si pasoj ka ndodhur. ta percaktosh mekat pak e tepruar, per vete percaktimin qe i behet mekatit.e ndaluar?? boo nuk e di, sepse varet nga koncekti qe gjithesecili prej nesh ka per dicka te ndalua, ose per gabim.
u ne dashurin e bazoj ne 3 gjera, sa ndjenje arin percjell, sa i afte je te sakrifikosh per kete ndjenje, sa i afte je te bashkeveprosh ne kete lidhje, nese dhe dashuria me nje te martuar ka keto tre baza , per mua nuk ka asgje te pamundur, eshte nje dashuri si gjithe te tjerat me bukurin dhe me dhimbjet e saj.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Dashuria e Ndaluar   Sat Aug 16, 2008 12:15 am

daniela shkruajti:Dashurohesh ne nje Djal apo vajz dhe eshte i martuar/e martuar a eshte
mekat dhe a eshte e drejt ajo
Rolling Eyes mekat ??? te dashurosh nuk eshte mekat ..jo ...por dhe te shkaterrosh nje familje me duket pak si shume mekat ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
GREG
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 561
Registration date : 01/06/2008

MesazhTitulli: Re: Dashuria e Ndaluar   Sun Aug 17, 2008 12:33 am

ndersa un do te isha me mendimin qe............nese dikush qe dashurohet me dike te matuar/martuare ..............faji nuk do te ishte vetem i personit "beqar/beqare por............dhe e pales tjeter .Qe te dashurohesh ne momentin kur je ne ēift...............un do ta konceptoja ...qe jeta e atij/asajt nuk disponon dashurin apo harmonin perderisa .....fillon te hapi syt diku tjeter ose me sakt gjen prehje apo ngushellim.

NESE ESHT MEKAT APO JO ;;;;;;S'mundem te paragjykoj sepse............personi eshte magior perderisa lidhet me dike tjeter dhe tradhton qe kshu..............asnje se detyroj apo e mashtroj Laughing Laughing E ku ndodhet mekati ne kte mese Shocked Laughing Laughing Laughing NJeriu vendos dhe ben gjithēka me vete dije
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Dashuria e Ndaluar   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dashuria e Ndaluar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Lediana Kapaj: Ndarja!
» Vangjush Ziko: Poeti, mėkati dhe dashuria
» Monda Korca: "Cdo gje ne jete buron nga dashuria.", Interrviste me aktorin Anastas Nika, Bisedoi Raimonda Moisiu, Gazeta Tirana Observer
» Lediana Kapaj: Dashuria ėshtė art.

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: