»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
April 2018
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 Grate kerkojne burra

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Sat May 10, 2008 6:15 pm

Arbri cafre thua mer shett humor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Sat May 10, 2008 11:57 pm

qesh qesh qesh qesh

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forum0.net
Hard_Rock
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
avatar

Numri i postimeve : 169
Registration date : 26/05/2008

MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Mon May 26, 2008 6:14 pm

era13 shkruajti:
ate timin une e dua shume te urte,se jam shume shtrige une,dhe ta thyj pak ne ane qesh vras vras


amoreeeeeeee qenke bere edhe shtrige hmmmmm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Thu May 29, 2008 8:22 pm

amore po une shtrige kap qene, qesh

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Thu May 29, 2008 8:24 pm

shtrige dhe kaluar shtriges bumm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Thu May 29, 2008 8:25 pm

dhe ti gabele kaluar gabeles qesh

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Thu May 29, 2008 8:27 pm

bobe skemi frike nga bora skemi frike nga shiu jemi race e forte race e arrixhit , ec merr komardaren dhe lahu te puseta se na myti vapa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Thu May 29, 2008 8:28 pm

puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Thu May 29, 2008 8:28 pm

erdhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa se plasa,jam bo gati te kafshoj njeri aq vap kam,na beje gati shezllonat

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Sun Jun 08, 2008 1:42 pm

pssssssssss sa large qe i bini ju moj humor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Tue Jun 10, 2008 8:28 am

repiste mondi , i biem pak ri gaxhiu repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Tue Jun 10, 2008 9:02 am

e mbani anash mos u hidhni direkt ne mes se do ngecni qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Tue Jun 10, 2008 9:10 am

si gjithmone ja fut kot bumm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Tue Jun 10, 2008 9:11 am

po ti ku do mbahesh??????????? qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Tue Jun 10, 2008 9:12 am

e nderrove eeeeeee te punoj mendja njeher te pakten u tregove e zgjuar qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Tue Jun 10, 2008 9:14 am

ore majmun se te thyj ne mes .... humor ta tregoj une zgjuarsine ty ... vras
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Tue Jun 10, 2008 9:44 pm

uuuuuu si ben kjo me rop komshie do ta shqyej do ta shqep ne dru humor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Tue Jun 10, 2008 10:08 pm

ske shans derman qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Tue Jun 10, 2008 11:04 pm

eshte teme per dashurin jo me te rrahur ju te dy soper meje hahaha

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Tue Jun 10, 2008 11:31 pm

mos thuj s'ke shanc se kam me ta gjet anen e do me lutesh mos me te bo gje.po s'ke shanc te shpetosh pa e ngron nje dru per qef humor qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Tue Jun 10, 2008 11:33 pm

pse moj Era ja ne jemi ne teme tamam.kemi gjet njeri tjetrin se gruja e do burrin t'ja krip brinjet ne dru qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Tue Jun 10, 2008 11:42 pm

po me fal o derman se nuk e kisha pare ne kete aspekt,por tani qe me sqarove ti eshte gjithecka me e qarte.ja ta keni per hajir drurin dhe martesen ore bir

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Tue Jun 10, 2008 11:45 pm

era hahahahahhahahahaha... martese tipike shqiptare 3 here ne dite dru.. qesh qesh qesh
Mire qe nuk shahen me rob shpie.. qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Wed Jun 11, 2008 12:23 am

model kap ndonje gje me dore ti se do mi hash me sy kalamaqte...se nuk kam kohe ti coje ne yshtese une keta hahahhaa

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   Wed Jun 11, 2008 1:01 am

po me te dyja duart po deshe era... Very Happy Very Happy :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Grate kerkojne burra   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Grate kerkojne burra
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Skėnder R. Hoxha: Poezia pėr fėmijė e Hasan Hasnait - tema e motive

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: