»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
April 2018
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 Si e konceptoni tradhetine??

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
petja
anetar i/e re
anetar i/e re


Male
Numri i postimeve : 52
Location : atje ku isha vjet.
Registration date : 17/04/2008

MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni tradhetine??   Fri Apr 25, 2008 12:13 am

era13 shkruajti:
ore une nuk te qaj fare se me prishet truku,skam pune tjeter uen tani,pffff

ti mbete duke u prishur moj koce. repiste Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni tradhetine??   Fri Apr 25, 2008 9:16 pm

pete mire e ke ti sa shume qe prishe mi era13 qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni tradhetine??   Thu May 01, 2008 11:35 pm

petja shkruajti:
era13 shkruajti:
ore une nuk te qaj fare se me prishet truku,skam pune tjeter uen tani,pffff

ti mbete duke u prishur moj koce. repiste Very Happy


ke ndonje gje ti qe prishem une????? vras

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni tradhetine??   Fri May 02, 2008 8:00 pm

era qetesohu yllo shett
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni tradhetine??   Sun May 04, 2008 3:11 pm

ncuq nuk du te qetesohem e thyj fare ne mes ate kafshen vras

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni tradhetine??   Sun May 04, 2008 3:12 pm

era aman falqje mi dreqit se na ngel ne dere pastaje qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni tradhetine??   Sun May 04, 2008 4:08 pm

ai do thyer ne mes,fare

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni tradhetine??   Mon May 05, 2008 10:09 pm

era13 jo fare jo po me mire ta zdukim qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni tradhetine??   Tue May 06, 2008 11:52 pm

UEEEEEEEEEEEEEE PO KUJT DO IA THYNI MORE SE NA CMENET ???!!!???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni tradhetine??   Tue May 06, 2008 11:53 pm

ARBRI rri mire se o te kap ty me duket lapsi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni tradhetine??   Wed May 07, 2008 12:06 am

mos u merr me eren o arbri,se eshte laraske fare qesh

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forum0.net
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni tradhetine??   Wed May 07, 2008 12:07 am

O MONDI IK RE SE JE SHUME LARG TI NGA UN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni tradhetine??   Wed May 07, 2008 12:07 am

JO PER GJO RE SE EDHE PO TE ISHE AFER SDO KISHE SHONCE Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni tradhetine??   Wed May 07, 2008 12:08 am

ADMIN, ME FALNI A MA SHPJEGONI DOT FJALEN LARASKE SE UNE VETEM PUNEN I NJOH LARASKAVE Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni tradhetine??   Wed May 07, 2008 12:10 am

ta shpjegon mire ajo po te kapi,lere me mire mos e meso o arber

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forum0.net
Sh_triga
anetar i/e re
anetar i/e re


Numri i postimeve : 86
Location : Gjithandej dhe askund
Registration date : 10/05/2008

MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni tradhetine??   Sun May 11, 2008 11:19 pm

MONDI shkruajti:
he na thoni c'eshte tradhetia per ju?

.......gjesti me i ulet ,i nje njeriu te dobet.............. Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
petja
anetar i/e re
anetar i/e re


Male
Numri i postimeve : 52
Location : atje ku isha vjet.
Registration date : 17/04/2008

MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni tradhetine??   Mon May 12, 2008 5:18 am

per mua tradhetia eshte si puna e bukes, haet buka thate.....si thoni ju? duhet dhe pak djathe qe te shtyhet e uruaura apo jo? qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sh_triga
anetar i/e re
anetar i/e re


Numri i postimeve : 86
Location : Gjithandej dhe askund
Registration date : 10/05/2008

MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni tradhetine??   Mon May 12, 2008 5:25 am

hahahhahaha e di qe ("cuditerisht") nuk e ke keq....... Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
petja
anetar i/e re
anetar i/e re


Male
Numri i postimeve : 52
Location : atje ku isha vjet.
Registration date : 17/04/2008

MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni tradhetine??   Mon May 12, 2008 5:32 am

e di. prandaj e thashe. hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni tradhetine??   Mon Jul 21, 2008 1:22 am

tradhetia, nje pale brire te shnderiteshem mbi nje koke, thjesht, paster, qart

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni tradhetine??   Mon Jul 21, 2008 11:22 am

booooo sa me gjuhe letrare flet moj era qesh qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni tradhetine??   Mon Jul 21, 2008 4:26 pm

tradhetia eshte fundi i dashurise
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni tradhetine??   Fri Jul 25, 2008 5:33 am

tradhetia thyerja e nje besimi te kushtezuar ne dashuri

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni tradhetine??   Fri Jul 25, 2008 4:05 pm

tradhetia eshte fundi i dashurise
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si e konceptoni tradhetine??   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si e konceptoni tradhetine??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: