»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 SI te sillemi pas nje ndarje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: SI te sillemi pas nje ndarje   Wed Sep 24, 2008 12:22 am

• Kujdes kur ta takosh. Nėse tė dhemb dhe tė qahet, mos e bėjė para partnerit. Mos ia nxij jetėn me gjėra tė tilla partnerit dhe tė tjerėve. Qaj kur je vetėm.
• Mos rri vetėm nė kujtime,! Mundohu tė argėtohesh deri nė maksimum.
• Mos e luaj rolin e psikopatit dhe tė sjellėsh vendim qė tė mos ia len vendin!
• Mos e lut asnjėherė qė tė t'kthehet. Mund tė ndodh qė tė kthehet po asgjė nuk do tė ndryshoj nė lidhjen tuaj!
• Ėshtė dobėsi tejet e madhe njerėzore qė nė shenjė hakmarrjeje t'ia kthesh gjėrat qė t'i ka dhuruar gjatė lidhjes apo t'i kėrkosh gjėrat qė ia ke dhuruar! Ja njė ide, nėse nuk tė duhen pas njė kohe, mund t'i falėsh dikuj tjetėr apo dhe t'i shesesh? Ėshtė shumė mė e ndershme.
• Mendo ēastet e mira por asnjėherė mos jeto nė tė kaluarėn duke ia pėrsėritur vetes se keni mundur tė jeni ēift i mrekullueshėm. Nėse keni qenė ēift i mrekullueshėm kjo nuk do tė thotė qė edhe keni mundur tė mbeteni tė tillė. Gjithēka e ka kohėn e vetė. Ėshtė shumė vėshtirė, po aq sa mundeni pėrqėndrohuni nė ardhmėri.
• Nėse je ndarė nga partneri, dhe ndihesh i/e lėnduar, i/e braktisur, mos gabo tė kontaktosh me shoqen/shokun e ish partnerit apo nė raste ekstreme motrėn/vėllaun e tij (saj)! Kjo vėrtet tregon dobėsinė e shpirtit tė njė njeriu qė tash ėshtė nė gjendje tė hakmirret nga urrejtja. Nė fund gjithēka do tė kuptohet dhe asgjė nuk do tė arrihet me kėtė. Me ketė vriten edhe ato ēaste tė bukura nė kujtesėn e partnerit! Kjo ėshtė dobėsi qė as vetes nuk do tė mund t'ia fal njeriu.
• Fol edhe mė tej me simpati pėr partnerin. Nėse jo sė paku fol natyrshėm pėr tė me tė tjerėt. Mos perhap gėnjeshtra dhe shpifje. Edhe kjo ėshtė marrėzi qė nuk falet ngase sidoqoftė, ish partneri ytė mbetet ende pjesė e jetės sate.
• Mos iu hedh nė pėrqafim dikuj tjetėr me shpresė se do tė zėvendėsoj atė qė tė mungon. Shpesh kėto lidhje pėrfundojnė tmerrėsisht keq. Prit, vėshtro, buzėqeshu. Patjetėr do tė del dikush qė do ta kthejė buzėqeshjen.
• Dilni shėtisni me shokė apo shoqe nė shėtitje miqėsore. Mos i lodhni me problemin tuaj. Mos u arsyetoni e keni patur mirė sė bashku por se dini se ēka ka ndodhur. Vetėm thuani dhe mendoni se kjo ėshtė gjėja mė e mirė momentalisht pėr ju. Kushedi pse ėshtė mirė.
• Qėrasni ēdo ditė veten me nga njė ēokoladė. Mund ta ndėrroni pak pamjen tuaj tė flokėve, veshjes po jo tė ndėrmerrni ndryshime drastike.
• Mundohuni qė nė zemrėn tuaj tė mbeteni miq tė vėrtet me ish partnerin. Bisedoni vetėm me miqtė mė tė ngushtė qė vėrtet ju kuptojnė.
• Nėse mundeni qani mirė kur tė mbeteni vetėm. Kjo vėrtet ndihmonė. Pra mbani mend, vetėm kur tė mbeteni vetėm.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: SI te sillemi pas nje ndarje   Fri Sep 26, 2008 12:38 am

mendoj se koha sheron cdo plage, dhe ato te dashurise se humbur ose te lenduar, sado e veshtire te duket per momentin, cdo gje kalon, eshte e veshtire jo e pamundur.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forum0.net
RINA
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 34
Registration date : 11/09/2008

MesazhTitulli: Re: SI te sillemi pas nje ndarje   Fri Sep 26, 2008 10:41 am

TE MBETEMI SHOK THEM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
de_fantastik
anetar i/e re
anetar i/e re
avatar

Numri i postimeve : 31
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: SI te sillemi pas nje ndarje   Sun Sep 28, 2008 8:04 am

RINA shkruajti:
TE MBETEMI SHOK THEMVETEM KTE PERGJIGJE QE SDO DOJA TE DEGJOJA, ESHTE QESHARAKE, SORY RINA POR MUA KESHTU ME DUKET, ME SAKTE DO ISHTE (SIPAS MEJE) : KAM KALUAR SHUME MIRE ME TY POR GJERAT JO GJITHMON SHKOJNE SI NE DO DONIM QE TE SHKONIM, UROJ QE KTO MOENTE KAQ TE BUKURA QE KALUAM TE MBETEN KUJTIM PERJETE, KTU RRUGET TONA NDAHEN. (NJE PERQAFIM NJE TE PUTHUR PLLAQ PLLUQ) EDHE ēDO GJE NDAHET SHUME BUKUR, KA VETEM NJE PROBLEM, SE ME NJE NDARJE KAQ TE BUKUR , AI OSE AJO DO RIFILLOJ TE DOJ SERISH , HAHAHAHHAH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vl_girl
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 2304
Registration date : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: SI te sillemi pas nje ndarje   Mon Sep 29, 2008 3:32 am

RINA shkruajti:
TE MBETEMI SHOK THEM
nuk mund te mbetesh mik nqs kete person e ke dashur tmerrsisht.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: SI te sillemi pas nje ndarje   Tue Sep 30, 2008 12:13 am

de_fantastik shkruajti:
RINA shkruajti:
TE MBETEMI SHOK THEMVETEM KTE PERGJIGJE QE SDO DOJA TE DEGJOJA, ESHTE QESHARAKE, SORY RINA POR MUA KESHTU ME DUKET, ME SAKTE DO ISHTE (SIPAS MEJE) : KAM KALUAR SHUME MIRE ME TY POR GJERAT JO GJITHMON SHKOJNE SI NE DO DONIM QE TE SHKONIM, UROJ QE KTO MOENTE KAQ TE BUKURA QE KALUAM TE MBETEN KUJTIM PERJETE, KTU RRUGET TONA NDAHEN. (NJE PERQAFIM NJE TE PUTHUR PLLAQ PLLUQ) EDHE ēDO GJE NDAHET SHUME BUKUR, KA VETEM NJE PROBLEM, SE ME NJE NDARJE KAQ TE BUKUR , AI OSE AJO DO RIFILLOJ TE DOJ SERISH , HAHAHAHHAH


Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forum0.net
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: SI te sillemi pas nje ndarje   Sun Oct 05, 2008 12:26 am

sido qe te sillemi pas nje ndarje prape ngele tille,me vuajtje , gati e padurueshme :( , por te pakten te sillemi ne te tille menyre qe te na ngel pak seder, lotet jane me te rende kur kane dhe peshen e shikimit te asaj/atij i kane shkaketuar.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: SI te sillemi pas nje ndarje   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
SI te sillemi pas nje ndarje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: