»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 SMS DASHURIE

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Sun Jul 20, 2008 11:10 pm

KUR TE BIESH NE GJUM
MENDO PAK PER MUA
MOS BJER NE MES TE SHTRATIT
ME LE PAK VEND DHE MUA
DO VIJ PAS MESNATE FORTE
DO TE PERQAFOJ DO TE PUTHE
SE TE DUA SHUME

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Sun Jul 20, 2008 11:12 pm

po mua qe sapo me cuan nje sms po jo dashurie po ndarje qaj qaj qaj qaj qaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Sun Jul 20, 2008 11:13 pm

Lumturine kerkova por une nuk e gjeta,
Idealen ma dhurove ti vet por kurre nuk u zbeha,
Dashurine per ty e ruajta ne fshehtesi,
Por i kam treguar dikujt dhe ti mire e di,
Sa here ti me vjen prane meje,
Une bie ne mendime sepse je ti
ilaci i zemres sime

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Sun Jul 20, 2008 11:14 pm

Me ka mare malli te shoh me sy,
me ka mare malli te rri me ty,
me ka mare malli buzen ta shijoj,
jo se e kam puthur ndonjehere,
por dua ta provoj.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Tue Jul 22, 2008 1:25 am

Smundem tė mendoj
dicka mė tė mir nė jet ,
se tė dashuroj,tė kem afer tė ledhatoj ,
ti ndjej puthjet tua , ta ndjej ngrohtėsin tėnde,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Tue Jul 22, 2008 1:26 am

Tė kam aq larg e dashur
por prap tė dua!
Ti nuk kujtohesh
pse mė ke harrua?
Cfare bėra keqė qė mė nuk mė don
apo ndoshta ke qjet tjetrėn
qe mė shumė e dashuron?
Si i harrove ato ditėt sė bashku?
A mund tė na sjell zoti dashurin e pėrparshme?
Ne mendjėn time tė kam vetėm ty
Nė zemrėn time tė ndjej vetėm ty
Tė luteėm zemėr mos mė harro
dhe me kujto nėse ke kohė!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Tue Jul 22, 2008 1:27 am

Mbi detin e qetė lunnduronte njė fletė
mbi tė ish shkruar "Tė dua pėr jetė"
Po se besove,
puth buzėt e mia qė tė kuptosh se ē'ėshtė dashuria.
Tė dua aq sa mė do ti mua,
dhe do tė dua gjersa tė tretem
nė qoftė se me ty do tė mbetem.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Tue Jul 22, 2008 6:07 pm

ty te kam thirrur kudo
por nuk te gjeta
ne c'endrra kishe shkuar valle
a ne c'zemra me shigjeta?

ty te thirra ne erresire
por prap nuk te gjeta
kush ishte ajo drit verbuese
qe s me la tet pershendesja?

ty te thirra ne puthje
por ti prap nuk ishe
ne c'buze ishin buzet valle
qe embelsine tende puthja se kishte?

ty te thirra jete
por ti me the vdekje
pse zemren ma le te vrare
pse ike pa pershendetje???

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Tue Jul 22, 2008 6:13 pm

JANE DY ZEMRA QE SHUME DUHEN

JANE DY ZJARRE QE SPO SHUHEN

JANE DY SHPIRTRA QE S'HARROHEN

EDHE NESE KURRE S'TAKOHEN

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Tue Jul 22, 2008 6:16 pm

Jam fjala e pathene nga ti
jam perralle, kenge a poeme
gjthcka mund te jem per ty
por kurre..ajo cfare dua te jem!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Tue Jul 22, 2008 6:19 pm

Do tė behem Zogė ti
s'do tė me njohesh
do te vij ne dasmen tende
kur ti te martohesh
do ti bij daulles per
lumturine tuaj e une
e mjera gjithmone
do te vuaj..!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Tue Jul 22, 2008 11:07 pm

Edhe pse je larg,
asgje sme pengon..
Largesia na ndan..
Dashuria na bashkon..!!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forum0.net
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Tue Jul 22, 2008 11:07 pm

Duke humbur ty
E humba dhe veteveten
Dhe tani spo gjej dot
As njeren as tjetren...

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forum0.net
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Tue Jul 22, 2008 11:09 pm

Pranoje nje puthje me gjithe deshire
si pershendetje ,per naten e mire,
me shpres ne zemer te pres
se deri neser ndoshta vdes
dhe si kujtim puthja e lehte do mbes.!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forum0.net
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Tue Jul 22, 2008 11:10 pm

Te puth buzen qe te flesh embel.
Te puth syte qe te shohesh enderr.
Te puth ne faqe qe te ndihesh mire
E me 1000 te puthura
te them NATEN E MIRE.!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forum0.net
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Jul 25, 2008 5:16 am

nese sonte ndihesh vetem
dhe ke frike te shohesh enderra
fike driten ndize zemren
do te me gjesh mua brenda.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Jul 25, 2008 5:17 am

esmerke zemer moj
kush te hodhi kripe
ja me jep xhevape moj
ja me thuaj ik

qesh qesh

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Jul 25, 2008 4:41 pm

Une do te dua
per shume kohe, per shume gjera
Derisa une te notoj ne enderr,
derisa une te behem era.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forum0.net
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Sun Jul 27, 2008 11:00 am

Kam vendosur te
pij me ty sonde
Cfare?
Kam vendosur te
shetis me ty sonte e ku?
Me beso ,me asnjeren
nga keto nuk dua te te
vras,por nese e ndjen veten
sa do pak te vrare
varin e ke ne shpirtin tim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Tue Jul 29, 2008 2:59 am

Kur tė dashurosh dikė mos e dashuro ashtu sic tė dashurova unė ty...
Dhe kujdes mos ta humbėsh ashtu sic tė humba unė ty...
Dhe nėse e humb mos qaj ashtu sic qava unė pėr ty..
.se me lot nuk tė ktheva pėrsėri...???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Tue Jul 29, 2008 4:01 am

Nuk jam poet,
tė shkruaj poezi
Por fjalėn tė dua,
E shkruaj vetėm pėr ty
Bilbili nė degė
Sa bukur kėndon
Ti puthsha buzėt
Ti qė e lexon Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Wed Jul 30, 2008 10:45 pm

Sikur nje pik shi te perfaqesonte dashurin time ndaj teje..
dhe sikur ti te me pyesje se sa shum te dua?!…
Me beso se vetem shi do te binte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Wed Jul 30, 2008 10:46 pm

Prit prit, mos bjer ne gjum,
Se dua te them te dua shum,
Naten e mir e gjum te embel,
Me jep nje puthje e me shih ne enderr.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Thu Aug 07, 2008 12:35 am

Me lotet e pritjes rrjedh dhe loti im,
Ne vatren e vetmise prehet shpirti im
Ne netet e ngrysura renkon kjo zemra ime,
Ne lotet e pritjes jeton jeta ime ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Thu Aug 07, 2008 1:54 pm

Dua te jem pran ty kudo qe ti je..por e di qe eshte e pa mundur!Dua qe te jem perjet e lumtur me ty por..jo vetem ne ender ndoshta po!?Dua jeten ta kaloj me ty por nuk nvaret nga mua..por vetm nga ty!Dua te vdes por kam frik se do te haroj!E di se eshte me mire te jetoj dhe dashuri mos coj..por jo e pa mundur dhe kjo..Dhe deshira ime e fundit eshte edhe t'i tme duash si un ty..por jo ste detyroj un dua tme duash aq sa e meritoj..tregoma 1her te verteten me do ose jo?pa mar parasysh e cfart eshte pergjigjja un me doemos do ta pranoj edhe pse...ska lidhje thuama 1 her te lutem.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
SMS DASHURIE
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Skender Korēa: Trajektore dashurie
» Ora e dashurisė
» VLLASOVA MUSTA:TINGUJ ZEMRE , TIK - TAK - E DASHURIE
» VIKTORIA XHAKO - SONET DASHURIE - Poezi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: