»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 SMS DASHURIE

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Thu Aug 07, 2008 1:54 pm

Nese sonte kur do te shkosh te flesh ke frik te shohesh endra,shue driten dhe ndize zemren,aty do te vi un ne zemren tende dhe ne ender do tme shohesh mua.. me djellin te leshoj nje puthje me shiun lotet emi te derdhur per ty ...me mallin qe e ndjej per ty te tregoj se te dua pa fund...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Thu Aug 07, 2008 1:55 pm

Nese te pergjerohem ,
e ulur ne gjunje para teje, qe te mos me ikish,,,
qe jetes t'ia gjejme kuptimin te dy,
e te kem raste te te dhuroje,
gjithe dashurine qe shpirti im ka gati per ty,,,
ti mos me duaj po deshe,
mos me duaj,,
por jempme raste te te tregoje ,
sa
vertet te dashuroj...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
daniela
vip
vip
avatar

Numri i postimeve : 241
Registration date : 10/08/2008

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Thu Aug 14, 2008 10:33 am

nje dit kur te zgjohesh mos i laj syt me lot
dikush do te tregoj se sjam me ne ket bot
ti mos pyet si vdiqa por pyet si jetova
pyet sa kam vuajtur per ditet qe pa ty kalova
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
daniela
vip
vip
avatar

Numri i postimeve : 241
Registration date : 10/08/2008

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Thu Aug 14, 2008 10:34 am

Kur ne varrin tim te filloj punimi,
Kur ne trupin tim te filloj vajtimi,
Kur mbi koken time te vihet kurora,
Ateher i dashur mendo se te harrova.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
daniela
vip
vip
avatar

Numri i postimeve : 241
Registration date : 10/08/2008

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Thu Aug 14, 2008 10:34 am

Se di se derdhet ky lot,
Se di pse ne ty u dashurova,
Edhe pse kur ste harova,
Keto pyetje ne yjet i kerkova,
Po pergjigjen askund se fitova.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
daniela
vip
vip
avatar

Numri i postimeve : 241
Registration date : 10/08/2008

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Thu Aug 14, 2008 10:35 am

Dua tė shkoj,
Dua tė harroj,
Por dije njė gjė,
Gjithmon tė kujtoj,
Sa her me vjen ti pran meje,
Une bie né mendime,
Sepse ti je ilaē,
Vetem pér zemrén time,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Thu Aug 14, 2008 12:47 pm

Ne thellsine e zemres time
eshte vendos nje emer
Pergjithmone kete emer
do ta mbaj ne zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Sat Aug 16, 2008 1:13 am

Nese un dot vdes me mbulon dheu i zi,
mbi varrin tim do ta shkruaj te kam dashur vetem ty,
thikat i pranoj plumbat i duroj,
per te ndahem nga ti as qe e mendoj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Sat Aug 16, 2008 6:52 pm

Di sa here ne ender trupin te kam puthur,
Mengjesi me ka gjetur per ty duke u lutur,
Do te kisha jetuar lumturin e kesaj bote,
Vec ta di a jam endrra jote?!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Sat Aug 16, 2008 6:53 pm

Te betohem ne zot se do te pres nje jete
ne zemren time nuk do te ket tjere
te betohem ne tonen dashuri
i vetmi i jetes time.DO TE MBETESH VETEM TI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Sat Aug 16, 2008 6:54 pm

Vetem nje fjal kerkoja
nje fjal, pa dhimbje e lot
nje fjal qe me bente te lumtur
nje fjal qe te mos jetoja kot
Edhe ate e gjeta
me ndihmoj i madhi zot
Qe te sjelli prane zemres time
Qe te dua tme dashurosh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Sat Aug 16, 2008 6:54 pm

a ka mundesi per here te fundit?
me mall e lot te pershendes...
pastaj kuptoje se per ty
me nje mall ne zemer do vdes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Sat Aug 16, 2008 6:55 pm

Pėr ty jetoj se tė dua shumė syt e tu tė bukur i shoh edhe nė gjum jetėn do ta jepja pėr tėndėn dashuri nė varr tė mė pyesin do tė flisja pėr ty hėnės dhe djellit pėr ty do ti tregoj e dua tė dashurin por shum mė mungon tek njė lule e bukur shoh fytyrėn tėnde buzėqeshja jote mė vjen sikur nė ėndėrr..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Sat Aug 16, 2008 6:55 pm

Nė mes tė natės po kėrkoj dritė..?
Nė mes tė borės po kėrkoj ngrohtėsi..?
Nė mes tė dimrit po kėrkoj veren..?
Nė mes tė zemrės tėnde s’mund ta gjej vetėn..?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
SMS DASHURIE
Mbrapsht nė krye 
Faqja 6 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Skender Korēa: Trajektore dashurie
» Ora e dashurisė
» VLLASOVA MUSTA:TINGUJ ZEMRE , TIK - TAK - E DASHURIE
» VIKTORIA XHAKO - SONET DASHURIE - Poezi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: