»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
April 2018
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 SMS DASHURIE

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Jul 18, 2008 4:12 pm

zemra zemres
i ben lutje
dashuria e par
fillon me Puthje
zemra e femres
eshte hotel
kush don hyn
e kush don del
po zemra e mashkullit
esht si gur kush hyn
brenda nuk del kurr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Jul 18, 2008 4:13 pm

Nuk jam poet,
tė shkruaj poezi
Por fjalėn tė dua,
E shkruaj vetėm pėr ty
Bilbili nė degė
Sa bukur kėndon
Ti puthsha buzėt
Ti qė e lexon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Jul 18, 2008 4:13 pm

Sikur lulja pa arome
sikur perla pa shkelqim
ashtu do ngelem une
n,q,s ti nuk je shpirti im
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Jul 18, 2008 4:13 pm

Dashuria fillon me nje shikim,
vazhdon me nje buzeqeshje,
zmadhohet me nje puthje,
dhe perfundon me dy pika lot.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Jul 18, 2008 4:14 pm

Zemra lengon
vajtimi shpejton
dashurinė e parė
do ta kujtoj edhe nė varrė.
Do te bėhem shkrumb e hi
do te tretem nga njė dashuri
zemra me thot tė dua
pse me ben kaq shumė tė vuaj?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Jul 18, 2008 4:14 pm

Eh ta dish sa shume te dua
do te rrije vec me mua,
dua ti ndjej buzet e tua,
dhe fjalet qe vetem ti mi thua.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Jul 18, 2008 4:16 pm

Kujt i thua lule
kujt i thua hen
kujt i thu princeshė
si mu ke then
A te duket njejte
kur e perqafon
athu nje qast ndalohesh
mbyll syte e mė kujton..!
Athu te rren mendja
me kerkon ne shpi
po vendi im eshte bosh
une mungoj te ti..!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Jul 18, 2008 4:19 pm

...nuk e di perse por sot jo si ne cdo mbremje syri im nuk derdhi lot... ...nuk e di c'ndodhi di vetem qe loti ne zemer me nuk rrodhi... ...nuk e di perse por nje nat te qet dhe te embel kalova ...nuk e di cndodhi por nga endrrat me nuk u torturova... ...nuk e di perse por sot u zgjova e lumtur... u zgjova me ate buzeqeshje qe kish kohe e humbur... nuk e di perse por per ty mendoj... mos jan fjalet e tua qe me len te qet.... mos je ti virus qe dhimbjes i ben keq... nuk e di perse.... por ti sme le ne erresire.... ti me ben te qesh , te enderroj... ti me ben thjesht te jetoj... ...un nuk e di cka ndodhur... ...nuk e di perse.... ma thuaj te lutem nese nje pergjigje e ke ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Jul 18, 2008 4:19 pm

KAM SHUM FRIK TE FLEJ
SE TY DO TE ENDEROJ,
KAM SHUME FRIK TE ZGJOHEM
SE TY DO TE KERKOJ,
KAM SHUM FRIK TE VDES
SE DO TE HAROJ,
KAM FRIK TE JETOJ
SE SHUME ZEMER TE DASHUROJ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Jul 18, 2008 4:20 pm

KUR TE BIESH NE GJUM
MENDO PAK PER MUA
MOS BJER NE MES TE SHTRATIT
ME LE PAK VEND DHE MUA
DO VIJ PAS MESNATE FORTE
DO TE PERQAFOJ DO TE PUTHE
SE TE DUA SHUM E KUR S'DO TE HAROJ.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Jul 18, 2008 4:21 pm

SA HER QE ME SHIKON
ME FAL NJE JETE
NJE HER ME NDEZ
DY HER ME DJEG
SA HER BUZA JOTE
ME THOTE NJE FJAL
NJE HER ME MBYT
DY HER ME N'GJALL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Jul 18, 2008 4:21 pm

TANI NDOSHTA FLEN
POR UNE KAM NJE LUTJE
QE TE KESH GJUME TE EMBEL
TA DHUROJ NJE PUTHJE
DHE KUR TE ZGJOHESH
TE TI LETRA VJEN
NE MBRENDIN E SAJ
PUTHJEN TI E GJEN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Jul 18, 2008 4:22 pm

KUR TE ME PYESIN ENGJUJTE
NE ATE BOTEN TJETER
CFAR KE PA ME SY
DO TU THEM SE TE
KAM PARE VETEM TY
KUR NE EMRIN TENDE
DO TJU BEJ BE
EDHE ENGJUJTE
DO TE QAJNE PER NE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Jul 18, 2008 4:23 pm

Per Ty Linda
per vete jetova
per ty Plagosa shpirtin
te sherova ty
Harova veten te kujtova ty
Linda per vete dhe do vdes per ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Jul 18, 2008 4:23 pm

Jam ketu Ku me ke lene.
Te pres aty ku te percolla
Te deshta edhe ateher kur s"te njoha
Te ruaj edhe tash edhe pse je LARG
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Jul 18, 2008 4:24 pm

Nese ste them dot se sa shume te dashuroj fajin e ka natyra qe si dha zemres goje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Jul 18, 2008 4:26 pm

...te dua me zemer dhe shpirt
...te dua perjet kete ti mir duhet ta dish
...te plotsova cdo deshir por
...tash kam mbetur ne errsir
...ku gabova spo e kuptoj
...por te lutem me trego
...me trego qe ta di ku esht gabimi
...me trego se keshtu nuk mundem te jetoj
...cdo dit pa ty eshte shum e gjat per mu
...kupto se pa ty s`dua me jetu
...per ty mendoj nat e dit
... ta kam fal ket zemer e ta kam fal ket shpirt
...do te pres deri sa te vdes ta kam fal zemren per tan jet!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Sat Jul 19, 2008 6:49 pm

N.q.s. me do te lutem thuama, nese jo, te lutem leshome me kujdes..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Sat Jul 19, 2008 6:50 pm

Gjeja me e veshtire eshte te shikosh dike qe dashuron, te dashuroj dike tjeter..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Sat Jul 19, 2008 6:51 pm

Kenaqsia e dashurise zgjat ne moment, dhimbja nje jete te tere..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Sat Jul 19, 2008 11:22 pm

merre jeten si te vij, nuk ka jete pa dashuri.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forum0.net
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Sun Jul 20, 2008 12:20 am

me ka marr malli shume me ka marr,
ne dhomen time s'mbaje me kalendar,
dhe nje qe kisha e bere cope e ēike,
kush dreqin e ka bere muajn me 30 dite?

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forum0.net
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Sun Jul 20, 2008 4:46 pm

Droga kushton shtrenjet
cmimin nuk ia dij, nėse
mė trradhton do filloj
tė pijė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Sun Jul 20, 2008 11:08 pm

Sa te dua une,kjo rende shkruhet
Sa te dua une,kjo rende hetohet
Se te dua per jete dhe as pak
S'pendohem

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Sun Jul 20, 2008 11:09 pm

Te te duan eshte lehte
Te te duan eshte mire
Por te te duan kaq si une
Eshte me te vertet veshtire

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
SMS DASHURIE
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Skender Korēa: Trajektore dashurie
» Ora e dashurisė
» VLLASOVA MUSTA:TINGUJ ZEMRE , TIK - TAK - E DASHURIE
» VIKTORIA XHAKO - SONET DASHURIE - Poezi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: