»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 InTeRvIsT DaShUrIe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: InTeRvIsT DaShUrIe   Mon Oct 20, 2008 1:40 am

Intervista Dashurie

Ju Lutem Ketyre pyetjeve ju pergjigjeni me pergjigje sa me tė shkurtera si p.sh: po/jo dhe ndonje pershkrim tė shkurter....

1. Cfar ėshtė dashuria?
2. Ke dashuruar ndonjeher?
3. Mund tė me thuash 3 arsye pėr tė dashuruar?
4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja tė ndryshosh asgje?
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuar?
6. Cfar duhet tė beje njė femer/mashkull qe ti tė cmendesh pas tij/saj?
7. ėshtė me e thjeshte tė duash, apo tė lejosh dike tė tė doje?
8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria?
9. tė kan tradhetuar ndonjeher?
10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken?
11. Je ne gjendje tė perjetosh njė histori dashurie pa qene nevoja tė besh seks?
12. Edhe e anasjellta vetem me seks?
13. Dashuria kerkohet, apo vjen vete?
14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet tė kufizohesh ne lirine tende?
15. Je i/e fejuar?
16. i/e dashuruar?
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne tė njejten kohė?
18. Ke dashuruar njė person edhe ke deshiruar njė tjeter?
19. Mendon se ėshtė e mundur kjo gje?
20. Beson ne dashurin e perjetshme?
21. Beson se dashuria duhet tė jete se sben reciproke?
22. Cfar mendon pėr tradhetine?
23. Mendon se ajo i jep fundin njė lidhje?
24. Do ta falje tradhetine?
25. Do ta pranoje si dicka normale?
26. Perse tradhetohet?
27. Ndereshmeria fiton gjithmone?
28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe tė ka tradhetuar?
29. Cfar do ishe ne gjendje tė beje qe mos tė humbisje personin qe do?
30. Ne njė lidhje cfar vendi ze besimi?
31. Pershkruaje dashurine ashtu sic e mendon ti?
32. Mendon se ne dashuri ėshtė gjithmone njeri qe dashuron me shumė se tjetri?
33. Egzistojne dashuri ne distance?
34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet?
35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe tė ka dashur?
36. Mendon se duhet tu tregosh tė gjitheve pėr dashurine tende, apo me mirė tė jeshe i/e rezervuar?
37. Si do ishte personi ideal pėr ty?

I mirepres pergjigjet tuaja .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: InTeRvIsT DaShUrIe   Mon Oct 20, 2008 1:56 am

1. Cfar ėshtė dashuria?---perkedhelje ndjenjash
2. Ke dashuruar ndonjeher?--- disa here(jo shume po disa)
3. Mund tė me thuash 3 arsye pėr tė dashuruar?---- nevoje, kenaqesi, domosdoshmeri
4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja tė ndryshosh asgje?-----dashuroj pa kushte, deshiroj te me dashurojne ne te njejten menyre
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuar?----i will always love you
6. Cfar duhet tė beje njė femer/mashkull qe ti tė cmendesh pas tij/saj?----mjafton te me doje me gjithe te metat e mija
7. ėshtė me e thjeshte tė duash, apo tė lejosh dike tė tė doje?---te lejosh dike te te doje
8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria?---kam vuajtur dhe kam bere te vuaj
9. tė kan tradhetuar ndonjeher?----po
10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken?---jo, kam ikur nga dashuria, skam ndiher fitore
11. Je ne gjendje tė perjetosh njė histori dashurie pa qene nevoja tė besh seks?--sigurisht qe po, seksi eshte i nevojshem, jo baze per dashurin
12. Edhe e anasjellta vetem me seks?---quhet kenaqesi trupore jo dashuri
13. Dashuria kerkohet, apo vjen vete?---lind natyrshem, madje dhe kur se kerkon
14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet tė kufizohesh ne lirine tende?---aspak, besimi eshte baze ne nje lidhje
15. Je i/e fejuar?--jo
16. i/e dashuruar?--po
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne tė njejten kohė?---jo
18. Ke dashuruar njė person edhe ke deshiruar njė tjeter?---jo
19. Mendon se ėshtė e mundur kjo gje?--mendoj se ndodhe
20. Beson ne dashurin e perjetshme?---besoj ne dashuri nuk ka asgje te perjeteshme
21. Beson se dashuria duhet tė jete se sben reciproke?---jo,
22. Cfar mendon pėr tradhetine?---thyerje besimi
23. Mendon se ajo i jep fundin njė lidhje?--une i kam dhene
24. Do ta falje tradhetine?---se kam falur
25. Do ta pranoje si dicka normale?--sdo mundja
26. Perse tradhetohet?---kur ndihemi te padashur nga patneri/patnerja
27. Ndereshmeria fiton gjithmone?--jo gjithmon
28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe tė ka tradhetuar?---mund ta dua, ta fal jo
29. Cfar do ishe ne gjendje tė beje qe mos tė humbisje personin qe do?---gjithcka, nese do e meritonte dashurin dhe sakrificen
30. Ne njė lidhje cfar vendi ze besimi?---vendin e pare
31. Pershkruaje dashurine ashtu sic e mendon ti?---nevoje, domosdoshmeri, kenaqesi
32. Mendon se ne dashuri ėshtė gjithmone njeri qe dashuron me shumė se tjetri?----eshte natyrshem
33. Egzistojne dashuri ne distance?---sigurisht, dashuria mund cdo gje
34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet?--jo gjithcka
35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe tė ka dashur?---po, njeriut qe me ka dashur me shume ne jete
36. Mendon se duhet tu tregosh tė gjitheve pėr dashurine tende, apo me mirė tė jeshe i/e rezervuar?---atyre qe kam besim dhe kenaqesi ti tregoj
37. Si do ishte personi ideal pėr ty?---idealja eshte subjektive, sipas njeriut

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forum0.net
Hard_Rock
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
avatar

Numri i postimeve : 169
Registration date : 26/05/2008

MesazhTitulli: Re: InTeRvIsT DaShUrIe   Tue Oct 21, 2008 1:19 am

1. Cfar ėshtė dashuria? Nuk e di
2. Ke dashuruar ndonjeher? vetem nje here
3. Mund tė me thuash 3 arsye pėr tė dashuruar? jo
4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja tė ndryshosh asgje? po
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuar? Se mbaj mend
6. Cfar duhet tė beje njė femer/mashkull qe ti tė cmendesh pas tij/saj? te jete shum sexy
7. ėshtė me e thjeshte tė duash, apo tė lejosh dike tė tė doje? ta lejoj dike te me doje
8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria? mesa mbaj mend JO
9. tė kan tradhetuar ndonjeher? Sigurisht
10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken? Po
11. Je ne gjendje tė perjetosh njė histori dashurie pa qene nevoja tė besh seks? hmmm mbase
12. Edhe e anasjellta vetem me seks? Jo
13. Dashuria kerkohet, apo vjen vete? Vjen vet mendoj
14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet tė kufizohesh ne lirine tende? Absolutisht jo
15. Je i/e fejuar? jo
16. i/e dashuruar? pak
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne tė njejten kohė? sigurisht qe po
18. Ke dashuruar njė person edhe ke deshiruar njė tjeter? po
19. Mendon se ėshtė e mundur kjo gje? eshte
20. Beson ne dashurin e perjetshme? jo
21. Beson se dashuria duhet tė jete se sben reciproke? jo
22. Cfar mendon pėr tradhetine? gjeja me e ulet
23. Mendon se ajo i jep fundin njė lidhje? sigurisht qe po
24. Do ta falje tradhetine? jooooooooooo
25. Do ta pranoje si dicka normale? joooooo
26. Perse tradhetohet? shuhet dashuria per dike dhe lind per dike tjeter
27. Ndereshmeria fiton gjithmone? jo
28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe tė ka tradhetuar? jo
29. Cfar do ishe ne gjendje tė beje qe mos tė humbisje personin qe do? se di
30. Ne njė lidhje cfar vendi ze besimi? nder te parat
31. Pershkruaje dashurine ashtu sic e mendon ti? Si nje lule
32. Mendon se ne dashuri ėshtė gjithmone njeri qe dashuron me shumė se tjetri? po
33. Egzistojne dashuri ne distance? po
34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet? jo
35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe tė ka dashur? po
36. Mendon se duhet tu tregosh tė gjitheve pėr dashurine tende, apo me mirė tė jeshe i/e rezervuar? pse ta mbaj te fshehur
37. Si do ishte personi ideal pėr ty? nuk kam pergjigje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: InTeRvIsT DaShUrIe   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
InTeRvIsT DaShUrIe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Skender Korēa: Trajektore dashurie
» INTERVISTĖ ME SHKRIMTARIN E SHQUAR IBRAHIM KADRIUN
» Intervistė me poeten Fatime Kulli
» Flora Durmishi: Intervistė me zonjėn Liri Berisha
» Shaban Cakolli:Intervistė me shkas me Kryetarin e Lidhjes se Krijuesve nė Mergatė, Z. Hasan QYQALLA

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: