»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
April 2018
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 A ka kuptim ti besh copy mendime te te tjereve dhe ti paraqesesh si te tuat?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dani
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 930
Registration date : 24/07/2008

MesazhTitulli: A ka kuptim ti besh copy mendime te te tjereve dhe ti paraqesesh si te tuat?   Tue Sep 15, 2009 11:27 pm

Duke lexuar neper forume kam ven re se pervec se hapen tema te njejta,disa shkojne nje hap me tej duke ber copypass dhe mendimet e dikujt tjeter dhe i paraqesin si mendimet e tyre.Nuk e di ca vlere ka kur ben dicka te tille.Nese nuk ke nje mendim tendin fare mire munde te thuash"E LEXOVA KETE DIKU DHE MENDOJ SE JAM NE TE NJEJTIN MENDIM PER KETE CESHTJE".PO ju sjell nje raste qe e vrejta sot.Ky postim eshte ber vitin e kaluar dhe sot e ndesha ne nje forum tjeter te shkruar diten e sotme.

Vjetėr 02-06-2008, 15:20 #4


Nuk mendoj se ka dashuri te sigurt,kush ma siguron? Besimi? te gjithe me besim nisemi por ja qe shpeshhere pengohemi rruges per arsye te ndryshme. Ndoshta kam kuptuar pyetjen gabim por nuk kam degjuar ndonje dashuri te sigurt,ose te sigurohem nga parandjenjat.
Them une qe dashuria ime do zgjati per gjithe jeten e ashtu do te jete?E deshiroj por nuk e di,
jam une e sigurt por ai qe kam ne krah a eshte?????????????????
alda09 nuk ėshtė nė linjė Pėrgjigju Duke Cituar


Titulli: Re: Siguria....apo dashuria?! Today at 7:36 pm
Nuk mendoj se ka dashuri te sigurt,kush ma siguron?
Besimi? te gjithe me besim nisemi por ja qe shpeshhere pengohemi rruges per
arsye te ndryshme. Ndoshta kam kuptuar pyetjen gabim por nuk kam degjuar ndonje
dashuri te sigurt,ose te sigurohem nga parandjenjat.
Them une qe dashuria ime
do zgjati per gjithe jeten e ashtu do te jete?E deshiroj por nuk e di,
jam
une e sigurt por ai qe kam ne krah a eshte?????????????????


Vjetėr 04-06-2008, 20:08 #29


Dashuria dhe siguria jane shume te domosdoshme qe nje lidhje te funksionoje.Nuk shikohet siguria vetem te dashuria.Me do apo s'me do apo do me doje ne te ardhmen.Kjo as nuk duhet vene ne dushim se ndryshe s'do fuksionoje lidhja.Siguria ashtu sic e kane permendur dhe te tjere me larte shikohet dhe ne sigurine qe te afron patneri yt per jeten.Nje pune te qendrueshme me te ardhura te mira .Kur eshte njeri i mire dhe i zoti i vetes ndjehesh e sigurt prane tij.N.q.s ai nuk ka nje pune te qendrueshme ose i prish parate rrugeve keto sjellin pasiguri per te ardhmen e ciftit e cekulibrim te familjes ne pergjithesi si dhe ftohje te ndjenjave.z


Titulli: Re: Siguria....apo dashuria?! Today at 17:41
Dashuria dhe siguria jane shume te domosdoshme qe nje lidhje te funksionoje.Nuk shikohet siguria vetem te dashuria.Me do apo s'me do apo do me doje ne te ardhmen.Kjo as nuk duhet vene ne dushim se ndryshe s'do fuksionoje lidhja.Siguria ashtu sic e kane permendur dhe te tjere me larte shikohet dhe ne sigurine qe te afron patneri yt per jeten.Nje pune te qendrueshme me te ardhura te mira .Kur eshte njeri i mire dhe i zoti i vetes ndjehesh e sigurt prane tij.N.q.s ai nuk ka nje pune te qendrueshme ose i prish parate rrugeve keto sjellin pasiguri per te ardhmen e ciftit e cekulibrim te familjes ne pergjithesi si dhe ftohje te ndjenjave.z

As nuk marrin mundimin ti bejn ndonje redaktim te vogel te pakten te ndryshoj pak nga copy dunno
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.arberiaonline.com
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: A ka kuptim ti besh copy mendime te te tjereve dhe ti paraqesesh si te tuat?   Wed Sep 16, 2009 9:32 pm

po ndoshe sepse ne cdo forum ka aq shume tema te trajtuara sa nuk ka me cfare te shkruash, mjafton qe diskutimi te jete individual, kaq

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dani
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 930
Registration date : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ka kuptim ti besh copy mendime te te tjereve dhe ti paraqesesh si te tuat?   Wed Sep 16, 2009 10:55 pm

Por jo ti besh copy pa levizur asnje presje mendimit te dikujt tjeter dhe aty hiqesh se je ti i/e zgjuar qe e shtjellove temen ne kete menyre.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.arberiaonline.com
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: A ka kuptim ti besh copy mendime te te tjereve dhe ti paraqesesh si te tuat?   Thu Sep 17, 2009 12:07 am

po pertojne njerezit ore bir, qe te ndryshojne gjerat, se jane si neper gjume, se zakonisht ne dark hyhet on

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dani
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 930
Registration date : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ka kuptim ti besh copy mendime te te tjereve dhe ti paraqesesh si te tuat?   Thu Sep 17, 2009 12:15 am

Po ja fut kot dhe ti me duket.Thjeshte jan te kufizuar qe te krijojne nje mendim te tyre dhe i fusin nje copy e bejn si te zgjuar. qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.arberiaonline.com
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

MesazhTitulli: Re: A ka kuptim ti besh copy mendime te te tjereve dhe ti paraqesesh si te tuat?   Thu Sep 17, 2009 12:48 pm

Po c'ti besh kur asnje mendim nuk i vjen tjetrit dhe i fut copy per lezet .....
...ne fakt eshte nje budallallek te japesh mendimet e tjetrit si te tuat...se ato asnjehere nuk te bejne te afte per asgje,sidomos ne perballjet reale gjate diskutimeve me njerez te niveleve mbi vehten. Ne te tilla raste keta persona rrine si me poture te mbushura....!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: A ka kuptim ti besh copy mendime te te tjereve dhe ti paraqesesh si te tuat?   Thu Sep 17, 2009 10:31 pm

eshte thjesht mos angazhim, dmth njerezit gjejne gjera te thjeshta dhe i vendosin ne ne forum, jo se ka per te shitur mend

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: A ka kuptim ti besh copy mendime te te tjereve dhe ti paraqesesh si te tuat?   Wed Sep 23, 2009 12:37 am

dano hallall ke tehn fjale me vend...........i kan copy paste disa po hajd me
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dani
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 930
Registration date : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ka kuptim ti besh copy mendime te te tjereve dhe ti paraqesesh si te tuat?   Wed Sep 23, 2009 12:44 am

O boss bej copy nje pjese nga ato qe kam sjell dhe do shikosh ku do te dalin te dhenat duke ber kerkimin ne googel :>:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.arberiaonline.com
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: A ka kuptim ti besh copy mendime te te tjereve dhe ti paraqesesh si te tuat?   Wed Sep 23, 2009 12:48 am

hahahah e di vlla e di ma mer mendja po hajd me
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

MesazhTitulli: Re: A ka kuptim ti besh copy mendime te te tjereve dhe ti paraqesesh si te tuat?   Wed Sep 23, 2009 4:21 pm

jo ska kuptim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: A ka kuptim ti besh copy mendime te te tjereve dhe ti paraqesesh si te tuat?   Wed Sep 23, 2009 4:37 pm

apsolutisht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A ka kuptim ti besh copy mendime te te tjereve dhe ti paraqesesh si te tuat?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A ka kuptim ti besh copy mendime te te tjereve dhe ti paraqesesh si te tuat?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ramiz Dėrmaku: Pa dashuri dhe flijim jeta s'ka kuptim
» Milazim Kadriu: Mendime tė njerėzve me menēuri tė hollė , trashėgim pėr brezat e ardhshėm

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: ZBAVITJE :: Chit-Chat-
Kėrce tek: